Technologie » Internet

Kaspersky Lab na Mobile World Congress 2011

Kaspersky Lab na Mobile World Congress 2011
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, zaprasza przedstawicieli mediów do udziału w konferencji prasowej zatytułowanej „Zapewnienie bezpiecznej przyszłości dla środowiska mobilnego”.

Konferencja odbędzie się 15 lutego 2011 roku w Barcelonie w ramach Mobile World Congress 2011 i rozpocznie się o godzinie 11:00 w Hali nr 2, poziom Mezzanine, sala C.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Podczas konferencji Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny Kaspersky Lab oraz jeden z czołowych na świecie ekspertów ds. bezpieczeństwa IT, przedstawi prognozy dotyczące rozwoju mobilnego szkodliwego oprogramowania oraz wskaże metody, które według niego zapewniają najskuteczniejszą ochronę przed mobilnymi zagrożeniami.     

W swojej prezentacji Wiktor Dronow, starszy menedżer produktu z oferty rozwiązań dla urządzeń mobilnych, przedstawi uaktualnioną wersję programu Kaspersky Mobile Security 9, która obecnie oferuje również obsługę systemów Android, BlackBerry, Symbian oraz Microsoft Windows Mobile.

Ponadto, Vicente Diaz, starszy analityk wirusów z Kaspersky Lab wystąpi z prezentacją na temat różnych rodzajach szkodliwego oprogramowania atakującego urządzenia przenośne.

Podczas konferencji eksperci z Kaspersky Lab ujawnią wyniki badania dotyczącego korzystania ze smartfonów w Europie.

W dniach 14, 15 i 16 lutego uczestnicy konferencji będą mieli możliwość przeprowadzenia wywiadu z przedstawicielami Kaspersky Lab, w tym z Jewgienijem Kasperskim. Aby umówić się na wywiad, należy skontaktować się z Piotrem Kupczykiem, dyrektorem działu prasowego w Kaspersky Lab Polska (piotr.kupczyk@kaspersky.pl, tel. kom.: 518 935 846).

Prosimy powiadomić nas o chęci wzięcia udziału w konferencji prasowej „Zapewnienie bezpiecznej przyszłości dla środowiska mobilnego” najpóźniej do 10 lutego 2011 roku.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »