Technologie » Komputery

Kaspersky Lab na Mobile World Congress 2014

Kaspersky Lab odsłoni szereg nowych i uaktualnionych rozwiązań podczas Mobile World Congress 2014 - największej na świecie wystawy w branży mobilnej, która odbędzie się w dniach 24-28 lutego, 2014 roku w Barcelonie, w Hiszpanii.

Kaspersky Lab zaprezentuje swoją nową platformę stworzoną, aby wspomóc organizacje finansowe i firmy z branży handlu elektronicznego w zabezpieczeniu swoich użytkowników przed oszustwami online, niezależnie od narzędzia wykorzystywanego do przeprowadzenia operacji finansowych. Ponadto, firma zapowie swoją nową aplikację dla systemu Windows Phone oraz uaktualnioną wersję rozwiązania korporacyjnego do zarządzania urządzeniami mobilnymi - Kaspersky Security for Mobile.   

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Szybki wzrost liczby i stopnia zaawansowania ataków, których celem są pieniądze, staje się coraz bardziej palącym problemem zarówno dla branży handlu elektronicznego, jak i użytkowników indywidualnych. Badanie przeprowadzone w 2013 r. przez Kaspersky Lab we współpracy z B2B International wykazało, że 98% użytkowników regularnie uzyskuje dostęp do serwisów finansowych online lub dokonuje zakupów przez internet. 38% z nich wykorzystuje do tego celu swoje urządzenia mobilne. Z badania wynika również, że 62% użytkowników miało styczność z cyberzagrożeniami finansowymi w ciągu 12 miesięcy.  

   

25 lutego 2014 roku o godz. 13:30 w Sali CC1-1.3, w ramach kongresu Mobile World Congress 2014, Kaspersky Lab poprowadzi dyskusję panelową zatytułowaną „Czy portfele cyfrowe są zabezpieczone przed kradzieżą? Wpływ mobilnego handlu elektronicznego na branżę bezpieczeństwa IT”, podczas której czołowi eksperci ds. bezpieczeństwa oraz przedstawiciele sektora bankowego będą mieli okazję porozmawiać na temat problemu oszustw finansowych online.

 

David Jacoby, starszy badacz ds. bezpieczeństwa z Kaspersky Lab, dokona przeglądu aktualnych zagrożeń dotyczących bankowości online oraz szczegółowo omówi oszustwa online, których celem są mobilne systemy zarządzania środkami finansowymi. Derek White, dyrektor działu projektowego, Barclays, omówi wyzwania, z jakimi muszą zmierzyć się banki, które zachęcają swoich klientów do korzystania z bankowości online i mobilnej. Władimir Zapoljański, szef działu Product and Technology Intelligence, Kaspersky Lab, zaprezentuje nowe rozwiązanie firmy, które pozwala organizacjom finansowym i firmom prowadzącym handel elektroniczny uniknąć problemów dotyczących ich portfeli cyfrowych na skutek oszustwa finansowego online.     

 

Kaspersky Lab zaprasza wszystkich biorących udział w Mobile World Congress 2014 do odwiedzenia swojego stoiska (sala 8.1 Stoisko 8.1F55), gdzie będzie można zapoznać się z nowymi produktami i technologiami firmy.  

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

 

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »