Technologie » Komputery

Kaspersky Lab nominowany do nagród SC Awards Europe 2010

Kaspersky Lab nominowany do nagród SC Awards Europe 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że został nominowany do dwóch prestiżowych nagród SC Awards Europe 2010. Dalsze informacje na temat SC Awards Europe 2010 można uzyskać na stronie www.scawardseurope.com.

Dyrektor generalny i współzałożyciel Kaspersky Lab, Jewgienij Kasperski, został finalistą konkursu w kategorii "Dyrektor generalny roku", a Kaspersky Open Space Security został nominowany do tytułu Najlepsze rozwiązanie do ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nagrody te stanowią uznanie dla doskonałości w dziedzinie europejskiego bezpieczeństwa informacji i są przyznawane co roku przez SC Magazine, jeden z najpopularniejszych na świecie magazynów branżowych skierowanych do specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa IT.

W zeszłym roku Kaspersky Open Space Security wygrał w kategorii Najlepszy produkt roku w dziedzinie bezpieczeństwa w konkursie SC Awards Europe 2009, w tym roku natomiast, dzięki wprowadzeniu znaczących udoskonaleń, został nominowany w kategorii Najlepsze rozwiązanie do ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem.

Grupa analityków IDC uznała Kaspersky Lab za jednego z czterech najważniejszych na świecie dostawców rozwiązań bezpieczeństwa punktów końcowych, a najnowsza wersja Kaspersky Open Space Security stanowi opłacalne, rozbudowane rozwiązanie bezpieczeństwa punktów końcowych przeznaczone dla organizacji dowolnych rozmiarów i zapewniające wykrywanie na najwyższym poziomie oraz ciągłą ochronę. Umożliwia ciągłość działań biznesowych, gwarantując zwiększoną wydajność pracowników oraz czas sprawności systemu, jak również zoptymalizowane działanie sieci, zabezpieczając każde łączące się z nią urządzenie przed nieustanie ewoluującymi szkodliwymi programami, cyberprzestępczością i zagrożeniami "zero-day".

Zwycięzcy SC Awards Europe 2010 zostaną ogłoszeni we wtorek 27 kwietnia 2010 roku podczas uroczystego obiadu, który odbędzie się w hotelu Wyndham Grand London, Chelsea Harbour.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »