Technologie » Komputery

Kaspersky Lab oferuje pierwsze na świecie rozwiązanie AV certyfikowane dla Windows Server 2008

Kaspersky Lab oferuje pierwsze na świecie rozwiązanie AV certyfikowane dla Windows Server 2008
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje, że program Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Server Enterprise Edition jako pierwsze rozwiązanie antywirusowe na świecie otrzymał certyfikat zgodności z systemem Windows Server 2008.

Certyfikat zgodności z systemem Windows Server 2008 gwarantuje, że Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Server Enterprise Edition jest całkowicie kompatybilny z tą platformą i zapewnia najwyższy poziom integracji z jej technologiami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Server Enterprise Edition pozwala firmom na chronienie danych przepływających przez serwery działające pod kontrolą systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows (łącznie z wersjami x64) przed wszelkimi rodzajami szkodliwego oprogramowania. Produkt został zaprojektowany z myślą wysoce wydajnych serwerach korporacyjnych, które narażone są na bardzo duże obciążenia. Rozwiązanie może być instalowane i wykorzystywane w sieciach komputerowych o dowolnym rozmiarze. Wiarygodność i efektywność programu połączona z wysoką wydajnością i wygodnym zarządzaniem dają unikatowy poziom ochrony dla korporacyjnych serwerów wykorzystujących rozwiązania firmy Microsoft.

"Microsoft docenia to, że firma Kaspersky Lab - jeden z czołowych innowatorów w branży antywirusowej - tworzy rozwiązania wykorzystujące zaawansowane funkcje bezpieczeństwa wbudowane w Windows Server 2008" - powiedział Steve Bell, starszy menedżer ds. produktu Windows Server w firmie Microsoft. "Poprzez certyfikowanie produktów, Kaspersky Lab zapewnia swoim klientom możliwość szybkiego i bezpiecznego wdrożenia rozwiązań antywirusowych w środowisku Windows Server 2008."

Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Server Enterprise Edition obsługuje tryb instalacji Server Core oraz wykorzystuje nowe technologie wprowadzone w systemie Windows Server 2008, takie jak Terminal Services, Remote Applications oraz Terminal Services Gateway. Pozwala to na jeszcze większą optymalizację procesów skanowania w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania.

"Obecnie Windows Server 2003 jest najpopularniejszym na świecie systemem operacyjnym przeznaczonym dla serwerów. Jesteśmy przekonani, że Windows Server 2008 wyprze z rynku swojego poprzednika i stanie się nowym standardem korporacyjnym" - powiedział Alexey Kalgin, zastępca dyrektora ds. marketingu w firmie Kaspersky Lab. "Z dumą informujemy o tym, że jesteśmy pierwszą na świecie firmą z branży IT, która oferuje swoim klientom rozwiązanie z certyfikatem zgodności z systemem Windows Server 2008."

Proces certyfikacji produktów pod kątem zgodności z systemem Windows Server 2008 obejmume około 100 testów, które niezależnie potwierdzają dostosowanie aplikacji do zasad kompatybilności, bezpieczeństwa, wiarygodności i dostępności, przy jednoczesnym zapewnieniu prawidłowego działania w środowisku 64-bitowym. Certyfikat otrzymują tylko najlepiej działające rozwiązania, które są przygotowane do wdrażania w środowiskach produkcyjnych. Szczegółowe informacje dotyczące certyfikacji Windows Server 2008 można znaleźć na stronie http://www.innovateonwindowsserver.com.

Więcej informacji o programie Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Server Enterprise Edition można znaleźć na stronie firmy Kaspersky .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »