Technologie » Komputery

Kaspersky Lab otrzymuje serię wyróżnień w rocznym podsumowaniu testów prowadzonych przez AV-TEST

Kaspersky Lab otrzymuje serię wyróżnień w rocznym podsumowaniu testów prowadzonych przez AV-TEST
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab uplasował się w czołówce pod względem wyników testów w 2016 roku, zdobywając szereg wyróżnień w najnowszej serii przeglądów niezależnego instytutu AV-TEST.

Uzyskane certyfikaty stanowią świadectwo unikatowego podejścia stosowanego przez Kaspersky Lab w zwalczaniu cyberzagrożeń HuMachine które łączy pracę człowieka i uczenie się maszyn w celu oferowania innowacyjnych zautomatyzowanych systemów wykrywania szkodliwego oprogramowania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wyróżnienia AV-TEST zostały przyznane następującym rozwiązaniom: Kaspersky Endpoint Security for Business za najlepszą ochronę i największą łatwość użytkowania oraz Kaspersky Small Office Security za najlepszą ochronę, najlepszą wydajność i największą łatwość użytkowania. Ponadto w najnowszej rundzie testów produkt Kaspersky Lab przeznaczony dla użytkowników indywidualnych, Kaspersky Internet Security, uzyskał status „najlepsza wydajność” i „największa łatwość użytkowania”. Dodatkowe wyróżnienie przyznano również bezpłatnemu narzędziu Kaspersky Virus Removal Tool w kategorii „najskuteczniejsza naprawa”.   

Testy porównawcze przeprowadzone w 2016 r. oceniały produkty w czterech kategoriach: ochrona, wydajność, łatwość użytkowania i naprawa. W celu przetestowania na różne sposoby każdego aspektu systemów ochrony eksperci z AV-TEST opracowali złożone procedury testowe, łącznie z symulacją scenariuszy ataków, takich jak ataki przy użyciu szkodliwego oprogramowania dnia zerowego, oraz badaniem wpływu oprogramowania bezpieczeństwa na łatwość użytkowania całego systemu. 

Przewaga technologii Kaspersky Lab opiera się na połączeniu wiedzy naszych ekspertów i skuteczności naszych algorytmów uczenia się maszyn powiedział Timur Bijaczujew, dyrektor działu badań nad ochroną przed szkodliwym oprogramowaniem, Kaspersky Lab. Z tego powodu niezależne laboratoria, takie jak AV-TEST, nieustannie oceniają produkty firmy Kaspersky Lab jako najlepsze w swojej klasie. Dogłębna wiedza na temat krajobrazu zagrożeń pomaga nam opracowywać unikatowe algorytmy, które automatycznie chronią przed nowymi, nieznanymi wcześniej atakami w oparciu o szeroki zakres modeli zachowania procesów w systemie.

Łączna liczba wyróżnień uzyskanych przez Kaspersky Lab, uwzględniając 2016 rok, wynosi 100. Z okazji zdobycia swojego setnego certyfikatu AV-TEST Kaspersky Lab uzyskał również specjalne wyróżnienie, stając się pierwszą firmą, która dostąpiła tego zaszczytu.

Dalsze informacje dotyczące wyróżnień AV-TEST znajdują się na stronie:
https://www.av-test.org/en/award/2016.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »