Motoryzacja » Samochody

Kaspersky Lab podpisuje umowę z Scuderia Ferrari Marlboro

Kaspersky Lab podpisuje umowę z Scuderia Ferrari Marlboro
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o zawarciu umowy o współpracy technologicznej z Scuderia Ferrari Marlboro.

"To dla nas ogromny zaszczyt, że możemy rozpocząć współpracę z zespołem, który dzięki swym osiągnięciom zdobył uznanie na całym świecie" - powiedział Jewgienij Kaspersky, dyrektor generalny i współzałożyciel Kaspersky Lab. "Ferrari i Kaspersky Lab uznają wiele podobnych wartości, takich jak nieustanne badania w celu osiągnięcia doskonałości, innowacje technologiczne oraz zamiłowanie do rywalizacji."

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Chociaż umowa z Scuderia dotyczy sezonu 2010 i 2011, więzy między obiema firmami sięgają dalej. Kaspersky Lab zostanie jednym z głównych sponsorów AF Corse, zespołu z Piacenzy we Włoszech. Logo Kaspersky Lab będzie widniało na samochodach tej drużyny już od tego weekendu, podczas wyścigów na 1000 km na torze Spa-Francorchamps, w drugiej rundzie w tym sezonie.

Informacje o AF Corse

AF Corse bierze udział w wyścigach GT2 na samochodach Ferrari F430 od 2006 roku. W tym czasie zespół Amato Ferrari wygrał 21 wyścigów FIA GT, dwa 24-godzinne wyścigi Spa oraz zdobył cztery tytuły FIA GT2. Rok 2010 rozpoczyna się nowym wyzwaniem: podczas Le Mans Series za kierownicą czterech samochodów F430 zasiądą sławni kierowcy rajdowi, tacy jak Fisichella, Alesi, Vilander, Bruni e Melo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »