Technologie » Komputery

Kaspersky Lab podsumowuje wyniki testów w branży bezpieczeństwa w 2015 r.

Kaspersky Lab podsumowuje wyniki testów w branży bezpieczeństwa w 2015 r.
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab wyprzedził konkurencję w rankingu TOP3 opierającym się na wynikach serii niezależnych ocen rozwiązań bezpieczeństwa przeprowadzonych w ciągu ubiegłego roku.

Według rankingu rozwiązania Kaspersky Lab uplasowały się wyżej w większej liczbie profesjonalnych testów niż produkty jakiegokolwiek innego producenta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W rankingu TOP3, przygotowanym przez Kaspersky Lab, oceniono wyniki niemal 100 producentów, którzy wzięli udział w różnych testach bezpieczeństwa IT dla rozwiązań korporacyjnych, konsumenckich oraz mobilnych w ciągu 2015 r. Pod uwagę wzięto jedynie testy uznanych i niezależnych laboratoriów, które stosują przejrzystą i jasną metodologię, w tym AV-Comparatives, AV-TEST, Dennis Technology Labs czy MRG Effitas. W testach prowadzonych przez te organizacje oceniane są wszystkie technologie ochrony przeciwko znanym, nieznanym i zaawansowanym zagrożeniom.       

W metryce TOP3 każdemu producentowi przydziela się punktację w oparciu o liczbę uzyskanych miejsc w pierwszej trójce oraz wyróżnień w stosunku do liczby testów, w których dostawca brał udział. W 2015 r. produkty firmy Kaspersky Lab uczestniczyły w 94 niezależnych testach, zdobywając pierwsze miejsce w 60 z nich – co stanowi najlepszy wynik w branży. Produkty firmy Kaspersky Lab zdobyły również większy odsetek miejsc w pierwszej trójce niż rozwiązania jakiegokolwiek innego dostawcy 82%.

„Nasza ekspercka wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT, rozwijana na przestrzeni ponad dekady, leży u podstaw podejścia do rozwoju technologii ochrony punktów końcowych. Łącząc ją z naszym wewnętrznym doświadczeniem technologicznym, możemy nie tylko zapewniać wielowarstwowe bezpieczeństwo w obliczu współczesnych zagrożeń, ale również opracowywać technologie nowej generacji mogące sprostać przyszłym działaniom cyberprzestępców, dostarczając wszechstronną ochronę. Uzyskanie pierwszego miejsca w rankingu TOP3 po raz kolejny potwierdza słuszność naszego podejścia oraz możliwości naszych technologii bezpieczeństwa IT dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz korporacji” – powiedział Nikita Szwecow, dyrektor ds. technologicznych, Kaspersky Lab.

Pełny raport zawierający informacje o rankingu TOP3 dla 2015 r. jest dostępny na stronie http://r.kaspersky.pl/top3_2015.

Rankingi TOP3 dla poprzednich lat są dostępne na stronach http://r.kaspersky.pl/top3_2014 oraz http://r.kaspersky.pl/top3_2013.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »