Rozrywka i wypoczynek » Sport

Kaspersky Lab pojawi się na wyścigu Le Mans wraz z zespołem AF Corse Ferrari

Kaspersky Lab pojawi się na wyścigu Le Mans wraz z zespołem AF Corse Ferrari
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, kontynuuje swój sukces w wyścigach, który rozpoczął się kilka weekendów temu podczas Grand Prix Barcelony w Hiszpanii.

W trakcie następnego wielkiego wyzwania Kaspersky Lab i zespół AF Corse będą walczyć o miejsce na podium w sławnych Mistrzostwach Serii Le Mans. W tym roku 24 godziny emocjonujących wyścigów zaplanowano na 12 czerwca.

Mistrzostwa Serii Le Mans to seria europejskich wyścigów wytrzymałościowych samochodów sportowych, oparta na sławnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Jako oficjalny sponsor zespołu wyścigowego Ferrari AF Corse, Kaspersky Lab pokaże swoje przywiązanie do zespołu - Jewgienij Kasperski osobiście wyruszy do Le Mans, aby życzyć drużynie powodzenia.

Komentując nadchodzące wydarzenie, Jewgienij Kasperski powiedział: "W Kaspersky Lab wiemy z własnego doświadczenia, czego może dokonać połączenie najlepszej technologii i silnego zespołu - to klucz do naszego sukcesu. Podczas poprzednich wyścigów AF Corse mieliśmy okazję zobaczyć w akcji perfekcję, która czyni nas dumnymi z tego partnerstwa."

Informacje o AF Corse

Od 2006 roku samochody wyścigowe Ferrari F430 zespołu AF Corse regularnie brały udział w serii GT2. Przez ostatnie cztery lata zespół Amato Ferrari wygrał dwadzieścia jeden wyścigów FIA GT, dwa wyścigi 24-godzinne Spa i cztery tytuły FIA GT2. W tym roku pojawiło się nowe wyzwanie dla drużyny: Seria Le Mans. Zespół AF Corse wystawi trzy Ferrari F430 prowadzone przez tak znanych kierowców jak Fisichella, Alesi, Vilander i Bruni e Melo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »