Technologie » Komputery

Kaspersky Lab pokazuje, jak chronić komputery z systemem Windows 10 w małych firmach

Kaspersky Lab pokazuje, jak chronić komputery z systemem Windows 10 w małych firmach
Zobacz więcej zdjęć »
Produkt Kaspersky Lab znalazł się na szczycie listy rozwiązań służących do ochrony małych firm w najnowszym przeglądzie niezależnego instytutu badawczego AV-TEST.

Aplikacja Kaspersky Small Office Security zdobyła maksymalne noty we wszystkich trzech kategoriach testów: ochrona, wydajność oraz użyteczność.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Testy porównawcze zostały przeprowadzone w listopadzie oraz grudniu 2015 r. i obejmowały ocenę 11 produktów do ochrony punktów końcowych przeznaczonych do użytku biznesowego na platformie Windows 10. Wszystkie produkty poddano szczegółowej analizie w serii realistycznych scenariuszy testowych, w których zbadano, jak dobrze radzą sobie z zagrożeniami w realnym świecie, takimi jak szkodliwe załączniki pocztowe oraz niebezpieczne strony internetowe.

W teście ochrony przed infekcją szkodliwym oprogramowaniem Kaspersky Small Office Security zdobył komplet punktów, przewyższając średnią dla branży pod względem jakości ochrony przed atakami, które wykorzystują luki w zabezpieczeniach systemu, a także poziomu wykrywania rozpowszechnionych zagrożeń.

Oceny zostały również przyznane za wydajność, zbadaną na podstawie średniego wpływu ochrony na prędkość komputera, oraz użyteczność rozwiązania bezpieczeństwa. W obu przypadkach produkt Kaspersky Lab uzyskał maksymalne noty, znacznie powyżej średniej dla branży.

„Wszelkie zakłócenia operacji lub przestoje działań biznesowych na skutek ataku szkodliwego oprogramowania mogą mieć destrukcyjne skutki finansowe i dotyczące reputacji szczególnie dla małych firm. Nasi klienci liczą, że zapewnimy im kompletną ochronę przed ewoluującymi cyberzagożeniami, które mogłyby mieć poważny wpływ na ich funkcjonowanie na rynku. Zdobycie najwyższych ocen we wszystkich trzech kryteriach w niezależnym przeglądzie AV-TEST umacnia naszą pozycję jako producenta popularnego rozwiązania dla małych firm, dając naszym klientom pewność, że możemy im zaoferować pełny pakiet ochrony i wydajności” powiedział Timur Bijaczujew, dyrektor ds. badań nad zwalczaniem szkodliwego oprogramowania, Kaspersky Lab.

Pełny raport z testu przeprowadzonego przez laboratorium AV-TEST jest dostępny na stronie https://www.av-test.org/en/antivirus/business-windows-client/windows-10.

Więcej informacji o produkcie Kaspersky Small Office Security znajduje się na stronie http://www.kaspersky.pl/kaspersky_small_office_security.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »