Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Kaspersky Lab Polska na konferencjach z cyklu IT Academic Day 2008

Firma Kaspersky Lab Polska będzie obecna na konferencjach z cyklu IT Academic Day 2008 organizowanych przez Grupy .NET i Grupy ITm. Pierwsze ze spotkań odbędzie się 17 listopada 2008 w Małej Auli w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Doświadczeni prelegenci, razem ze studentami, zaprezentują nowoczesne technologie i narzędzie informatyczne. Konferencje są organizowane we współpracy z firmami Microsoft, K2 Internet, ABC Data Centrum Edukacyjne, Hewlett-Packard oraz Kaspersky Lab. Podczas seminarium każdy zarejestrowany uczestnik będzie mógł wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak książki, sprzęt czy oprogramowanie. 


Na spotkaniach IT Academic Day 2008 firmę Kaspersky Lab Polska będą reprezentowali Robert Kapuściński (dyrektor ds. technicznych) oraz Mariusz Chwała (inżynier pomocy technicznej). Na prezentacji pt. "Windows jako narzędzie walki z wirusami" przedstawiciele Kaspersky Lab Polska pokażą jak można usuwać szkodliwe programy z komputera korzystając wyłącznie z narzędzi wbudowanych w system operacyjny Microsoft Windows. 

Wyjątkiem będzie konferencja na Uniwersytecie Gdańskim (10 grudnia 2008 r.), gdzie pojawi się gość specjalny z moskiewskiej centrali Kaspersky Lab - Stanisław Szewczenko, zastępca szefa działu badawczo-rozwojowego. Prezentacja Stanisława nosi tytuł "Laboratorium antywirusowe" i pozwoli wszystkim uczestnikom na zapoznanie się z metodami pracy analityków szkodliwego oprogramowania. 

Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają płytę, na której znajdować się będzie, między innymi, sześciomiesięczna wersja programu Kaspersky Internet Security 2009. Spośród najaktywniejszych uczestników przedstawiciele Kaspersky Lab Polska rozlosują roczne licencje oprogramowania, koszulki oraz pendrive’y. 

Udział w konferencjach z cyklu IT Academic Day 2008 jest bezpłatny, jednak - ze względu na ograniczoną liczbę miejsc - wymagane jest dokonanie rejestracji. Więcej informacji o cyklu konferencji można znaleźć pod adresem: http://www.itad.waw.pl. 

Przedstawiciele Kaspersky Lab Polska będą obecni na następujących konferencjach: 

17 listopada 2008 - Politechnika Warszawska 
18 listopada 2008 - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 
27 listopada 2008 - Politechnika Białostocka 
3 grudnia 2008 - Politechnika Wrocławska 
3 grudnia 2008 - Politechnika Częstochowska 
4 grudnia 2008 - Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza 
4 grudnia 2008 - Politechnika Lubelska 
10 grudnia 2008 - Uniwersytet Gdański 
11 grudnia 2008 - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »