Firma » Biznes

Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie "Medal Europejski" przyznane przez BCC

Kaspersky Lab Polska sp. z o.o., dostawca rozwiązań do ochrony systemów informatycznych, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia "Medal Europejski" przyznanego przez Business Centre Club za wprowadzenie na rynek polskiej edycji rozwiązania Kaspersky Endpoint Security Cloud.

Finał XXIX edycji "Medalu Europejskiego" odbył się 12 czerwca 2019 r. w siedzibie Business Centre Club mieszczącej się w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Gospodarzami uroczystości byli: Marek Goliszewski - prezes BCC, Grażyna Majcher-Magdziak - przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej ME, Leon Komornicki - członek Rady Organizatorów BCC oraz Zbigniew Żurek - wiceprezes, członek Loży Założycieli BCC. Uroczystość prowadził Wojciech Warski, wiceprezes BCC, wiceprzewodniczący Rady Dialogu Społecznego. Prezydenta RP Andrzeja Dudę, który skierował do uczestników uroczystości specjalne posłanie, reprezentował minister Andrzej Dera - sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta. Gratulacje przekazał także Luca Jahier, przewodniczący Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Firma Kaspersky Lab Polska została wyróżniona "Medalem Europejskim" za wprowadzenie na rynek usługi Kaspersky Endpoint Security Cloud zapewniającej bezpieczeństwo i wydajność firmowej infrastruktury IT. Rozwiązanie powstało z myślą o spełnieniu wymagań związanych z bezpieczeństwem i zarządzaniem w firmach, które nie dysponują własnym działem bezpieczeństwa IT. Pojedyncza, łatwa w obsłudze konsola działająca w oparciu o chmurę pozwala na skuteczne zabezpieczenie zasobów IT, które funkcjonują w firmie - serwerów plików, komputerów, laptopów, smartfonów i tabletów - chroniąc je przed wszelkimi rodzajami cyberataków, które mogłyby zaszkodzić firmie, takimi jak oprogramowanie ransomware. Rozwiązanie może być także atrakcyjne dla dostawców usług zarządzanych (MSP), którzy mogą dzięki niemu z łatwością zdalnie kontrolować ochronę u wielu klientów, bez inwestowania w dodatkowy sprzęt. Dodatkowym atutem rozwiązania oferowanego przez Kaspersky Lab Polska jest bezpłatna pomoc techniczna, dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »