Technologie » Internet

Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie „Symbol Bezpieczeństwa w Informatyce 2018”

Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie „Symbol Bezpieczeństwa w Informatyce 2018”
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska, dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia „Symbol Bezpieczeństwa w Informatyce 2018” przyznanego przez redakcję „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej”.

Od ośmiu lat redakcja „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej” wyróżnia Symbolami i EuroSymbolami wybitne firmy, jednostki naukowe, samorządy, spółdzielnie i instytucje kulturalne. Laureatów łączą wspólne wartości, znakomita polityka zarządzania i jakości, rozwój innowacyjności oraz aktywność w przestrzeni społecznej. 

Dzięki udziałowi w programie Symbol wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród Laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że także i Państwo stają się dzisiaj częścią tej rodziny - mówił podczas gali Jakub Lisiecki, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” oraz „Monitora Rynkowego”. 

Przyznając firmie Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. wyróżnienie „Symbol Bezpieczeństwa w Informatyce 2018”, kapituła doceniła spółkę jako innowatora w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających przed szkodliwym oprogramowaniem, atakami internetowymi oraz zaawansowanymi cyberzagrożeniami wymierzonymi w firmy, przemysł i infrastrukturę krytyczną. 

Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. — polskie przedstawicielstwo firmy Kaspersky Lab — aktywnie działa od 2001 r., dostarczając rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów informatycznych, tworzone przez międzynarodowy zespół ekspertów. Z dwoma biurami — w Warszawie i Częstochowie - Kaspersky Lab Polska zatrudnia ponad 50 specjalistów. Polska spółka od początku postawiła na profesjonalną obsługę swoich klientów, organizując rozbudowane zespoły wsparcia technicznego (obecnie dział pomocy technicznej Kaspersky Lab Polska funkcjonuje 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu) oraz analityków zagrożeń, a także na rozwój profesjonalnych serwisów internetowych. Dziś firma kładzie duży nacisk na edukację użytkowników, publikując wiele materiałów, które pozwalają na zaznajomienie się z podstawami współczesnych cyberzagrożeń i metodami walki z nimi.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »