Technologie » Internet

Kaspersky Lab Polska w serwisach społecznościowych

Kaspersky Lab Polska informuje o uruchomieniu oficjalnych stron w popularnych serwisach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz YouTube. Teraz możesz śledzić informacje firmy w najbardziej dogodny dla siebie sposób.

"Serwisy Facebook i Twitter są coraz popularniejsze w Polsce, z kolei YouTube znany jest praktycznie każdemu Internaucie", mówi Piotr Kupczyk, dyrektor działu prasowego w Kaspersky Lab Polska. "Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji oficjalne strony Kaspersky Lab Polska w tych serwisach."

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Poza informacjami i zdjęciami, na stronach Kaspersky Lab Polska będą pojawiać się filmy, a w przyszłości także regularne podcasty.

- Zostań fanem Kaspersky Lab Polska na Facebooku: Kaspersky Lab Polska (http://www.facebook.com/pages/Kaspersky-Lab-Polska/100517753335417)

- Śledź Kaspersky Lab Polska na Twitterze: KasperskyLabPL (http://www.twitter.com/KasperskyLabPL)

- Oglądaj Kaspersky Lab Polska na YouTube: KasperskyLabPL (http://www.youtube.com/KasperskyLabPL)

Informację można wykorzystać dowolnie, z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »