Technologie » Komputery

Kaspersky Lab Polska współpracuje z Apollo Electronics

Kaspersky Lab Polska współpracuje z Apollo Electronics
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o rozpoczęciu współpracy z firmą Apollo Electronics, renomowanym producentem - miedzy innymi - akcesoriów komputerowych.

Efektem współpracy jest dodawanie 90-dniowej wersji programu Kaspersky Internet Security 2010 do wybranych produktów marki Apollo z grupy multimedia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Kaspersky Internet Security 2010 będzie dołączany do wybranego sprzętu komputerowego marki Apollo, takiego jak myszki, myszki dla graczy, kierownice i kamery. Pudełka tych produktów będą oznaczone specjalnymi naklejkami, a w ich skład wejdą karty rejestracyjne zawierające opis czynności wymaganych do otrzymania 90-dniowej licencji na program Kaspersky Internet Security 2010. Każdy użytkownik takiego produktu upoważniony jest do zakupu kontynuacji licencji z 15% rabatem.

Kaspersky Internet Security 2010 wykorzystuje wyróżniane nagrodami, unikatowe technologie zapewniające niezrównaną ochronę przed cyberprzestępcami i hakerami. System UDS firmy Kaspersky Lab zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed około 30 000 zagrożeń, jakie pojawiają się każdego dnia, bez konieczności nieustannego pobierania uaktualnień. Filtrowanie adresów URL ostrzega użytkowników przed podejrzanymi stronami internetowymi, a technologia Bezpieczne Uruchamianie pozwala użytkownikom bezpiecznie uruchamiać i przeglądać podejrzane strony internetowe. Technologia Kaspersky Security Network, system wczesnego ostrzegania oparty na współpracy użytkowników, pozwala na identyfikowanie nowych szkodliwych programów, co w połączeniu z bogactwem technologii prewencyjnych, takich jak udoskonalone mechanizmy analizy heurystycznej (behawioralnej) plików wykonywalnych i skryptów, daje kompletną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami cyberprzestępczymi.

Informacje o Apollo Electronics

Apollo to marka wysokiej jakości akcesoriów komputerowych. W swojej ofercie posiada między innymi kontrolery gier (joypady, kierownice, joysticki), klawiatury multimedialne, myszy komputerowe, głośniki, słuchawki i kamery. Właścicielem marki Apollo jest firma Apollo Electronics, która istnieje od 1988, a głównymi obszarami jej działalności jest produkcja i dystrybucja sprzętu oświetleniowego, fotograficznego, telefonii komórkowej, akcesoriów komputerowych oraz AGD. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie: http://www.apollo.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »