Technologie » Internet

Kaspersky Lab Polska współpracuje z Wieszjak.pl

Kaspersky Lab Polska współpracuje z Wieszjak.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o rozpoczęciu współpracy z serwisem Wieszjak.pl prowadzonym przez firmę Infornext.pl.

Na mocy tej współpracy powstał serwis antywirus.wieszjak.pl, który w przystępnej formie przedstawia wszystkim użytkownikom Internetu zawiłości związane z bezpieczeństwem online. Kaspersky Lab Polska jest partnerem merytorycznym serwisu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Serwis antywirus.wieszjak.pl został uruchomiony 1 sierpnia 2008 r. Można w nim znaleźć szeroki wachlarz informacji dotyczących wszystkich obecnych zagrożeń czyhających na wszystkich użytkowników komputerów. Serwis obejmuje skaner online pozwalający każdemu czytelnikowi na bezpłatne przetestowanie swojego komputera pod kątem obecności szkodliwego oprogramowania, artykuły, porady ekspertów a także klipy wideo oraz forum.

"Wieszjak.pl to portal poradniczo-narzędziowy dostarczający rozwiązań problemów, z którymi każdy z nas może spotkać się w codziennym życiu", tłumaczy Paweł Dobosz, dyrektor marketingu Infornext.pl . "Ponieważ trudno znaleźć internautę, który nigdy nie miał problemów z wirusami - stworzenie serwisu antywirus.wieszjak.pl było logicznym krokiem na drodze rozwoju naszego portalu. Z kolei firma Kaspersky Lab jako partner naszego serwisu zagwarantowała wysoki poziom merytoryczny oraz dostarczenie bardzo dobrych narzędzi do wykrywania i zwalczania wirusów."

"Zwiększanie świadomości użytkowników komputerów na temat szkodliwych programów i innych zagrożeń online doskonale wpisuje się w działalność Kaspersky Lab", mówi Piotr Kupczyk, dyrektor działu prasowego Kaspersky Lab Polska. "Pomysł stworzenia serwisu, który będzie zrozumiały i atrakcyjny treściowo dla każdego użytkownika Internetu bardzo nam się spodobał i uznaliśmy, że antywirus.wieszjak.pl to doskonałe miejsce dla naszych treści merytorycznych."

Dalszych informacji udzielają:


Informacje o Wieszjak.pl

Portal Wieszjak.pl powstał w celu dostarczania odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania z różnych dziedzin tematycznych. Wszystkie poruszane tematy dotyczą ważnych i newralgicznych spraw oraz problemów, które mogą się przydarzyć każdemu. Każdy użytkownik Internetu znajdzie w portalu Wieszjak.pl wiele przydatnych i aktualnych informacji. Wszystkie treści podane są przystępnym i nieskomplikowanym językiem. Portal Wieszjak.pl należy do Infornext.pl - spółka jest także właścicielem portalu środowiskowego dla prawników - Prawnik.pl. Więcej informacji o portalu można znaleźć na stroniehttp://wieszjak.pl/o-nas.html.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »