Firma » Biznes

Kaspersky Lab uczestniczy w Światowym Forum Gospodarczym jako firma kształtująca rynek globalny

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że uzyskał statut "Global Growth Company Industry Shaper" przyznany przez Światowe Forum Gospodarcze.

Dzięki temu Jewgienij Kasperski, prezes i dyrektor generalny firmy, bierze udział w corocznej konferencji Światowego Forum Gospodarczego 2012 w Davos, podczas której przedstawi swoje doświadczenia i wizję odnośnie przyszłości branży bezpieczeństwa IT oraz przewidywanych zagrożeń i będzie miał możliwość spotkania wiodących na świecie ekspertów z dziedziny biznesu i polityki.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podkreślając wagę spotkania w Davos, Jewgienij Kasperski powiedział: "Jestem bardzo dumny, że mogę reprezentować Kaspersky Lab na konferencji Światowego Forum Gospodarczego w Davos. Znalezienie się w gronie 'Global Growth Company Industry Shapers' to dla nas ogromny zaszczyt. Oznacza to również nowe szanse biznesowe w różnych branżach i regionach. Cieszymy się, że nasz sukces technologiczny i biznesowy został doceniony przez tak szacowną organizację, jak Światowe Forum Gospodarcze. Zrobimy, co w naszej mocy, aby wnieść istotny wkład w rozwój branży bezpieczeństwa IT na globalną skalę".    

"Global Growth Company Industry Shapers" to 17 nowych firm z całego świata, które wykazały duży potencjał zmieniania łańcucha wartości, wypierania firm o ugruntowanej pozycji oraz transformacji branż, w których działają. Firmy te odgrywają istotną rolę w kształtowaniu kwestii mających znaczenie dla danych branż oraz tworzeniu programów i projektów Forum poprzez swoje innowacyjne podejście.    
   
Grupa "Global Growth Company" Światowego Forum Gospodarczego powstała w 2007 roku w celu skupiania dynamicznych, cechujących się dużym wzrostem firm, które mają potencjał, aby stać się przyszłymi liderami w branży oraz siłą napędzającą zmiany gospodarcze i społeczne.    

O Światowym Forum Gospodarczym
Światowe Forum Gospodarcze to niezależna międzynarodowa organizacja zaangażowana w poprawę warunków na świecie poprzez angażowanie liderów w biznesie, polityce, nauce i innych dziadzinach w celu kształtowania globalnych, regionalnych i branżowych programów. Założone w 1971 roku jako fundacja non-profit, Światowe Forum Gospodarcze posiada siedzibę w Genewie (Szwajcaria) i nie jest związane z żadnymi interesami politycznymi czy narodościowymi.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »