Technologie » Komputery

Kaspersky Lab w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie stworzonym przez Fast Company

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że zajął 32 miejsce w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie przygotowanym przez amerykański magazyn biznesowy Fast Company Magazine. Tym samym wyprzedził wielu globalnych gigantów z branży IT.

Redakcja Fast Company Magazine oceniła informacje dotyczące tysięcy firm na całym świecie i na ich podstawie stworzyła wydanie zatytułowane „World’s Most Innovative Companies” (najbardziej innowacyjne firmy na świecie). Wybrano czołówkę firm, które odważyły się być inne, stawiając nie tylko na wzrost przychodów, ale również na progresywne modele biznesowe oraz kreatywność.

 

W ostatnim wydaniu Fast Company Magazine czytamy, że Kaspersky Lab od wielu lat stanowi magnes przyciągający młodych geniuszy komputerowych z Rosji. To właśnie ten czynnik był głównym motorem szybkiego awansu Kaspersky Lab na pozycję czwartego pod względem wielkości dostawcy rozwiązań antywirusowych*.      

 

“Zakładając firmę w 1997 roku, przy braku inwestycji czy zewnętrznych funduszy, wiedzieliśmy, że innowacyjność i jakość to jedyna możliwa droga do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu” – mówi Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny i współzałożyciel Kaspersky Lab. “Sukces firmy jest wynikiem wieloletniej pracy badawczej i nieustannej innowacyjności. Miło jest dowiedzieć się, że starania naszych specjalistów zdobyły globalne uznanie, nie tylko naszych klientów i partnerów, ale również niezależnych ekspertów”.

 

“Innowacyjność nigdy nie była ważniejsza dla naszej gospodarki i przyszłości” – powiedział redaktor Fast Company Magazine, Robert Safian. “Firmy z naszego rankingu pokazują, co może osiągnąć ludzki potencjał, jeśli zostanie uwolniony”.

 

Wydanie Most Innovative Companies magazynu Fast Company (marzec 2011) jest dostępne online na stronie www.fastcompany.com/MIC.

 

* Według raportu IDC ‘Worldwide Endpoint Security Market 2010-2014 Forecast and 2009 Vendor Shares’Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »