Technologie » Komputery

Kaspersky Lab zaprasza do testów beta nowych produktów biznesowych

Kaspersky Lab zaprasza do testów beta nowych produktów biznesowych
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o uruchomieniu otwartych testów beta czterech nowych produktów należących do linii Kaspersky Open Space Security.

Wersje beta nowych produktów należących do linii Kaspersky Open Space Security oznaczone są następującymi numerami: 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

  • Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations 8.0.0.1015 
  • Kaspersky Anti-Virus for Windows Servers 8.0.0.1015 
  • Kaspersky Second Opinion Solution 8.0.0.1015 
  • Kaspersky Administration Kit 8.0.1838 

Najnowsze wersje wprowadzają wiele przełomowych nowości. Oprogramowanie dla stacji roboczych i serwerów otrzymało całkowicie nowy silnik antywirusowy pozwalający na znaczne zwiększenie prędkości skanowania przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu na zasoby systemowe i wpływu na pracę innych aplikacji. Do ważnych nowości w obydwóch rozwiązaniach należy także moduł analizy heurystycznej oraz skaner luk w zabezpieczeniach systemu operacyjnego i aplikacji. Ponadto aplikacje otrzymały nowy interfejs, który sprawia, że zarządzanie ochroną jest jeszcze łatwiejsze. Podobne zmiany wprowadzono także w aplikacji Kaspersky Second Opinion Solution. Program Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations został dodatkowo wyposażony w następujące moduły: Kontrola dostępu, Ochrona WWW oraz Kontrola urządzeń (pozwalający na zarządzanie urządzeniami podłączanymi do portów USB stacji roboczej). Ponadto program skanuje ruch generowany przez komunikatory internetowe i obsługuje protokół IPv6. Udoskonalono także mechanizm uaktualniania aplikacji eliminując do minimum potrzebę restartowania komputera. 

Narzędzie Kaspersky Administration Kit służy do zdalnego i scentralizowanego zarządzania ochroną w sieciach korporacyjnych o dowolnym rozmiarze i stopniu złożoności. Najnowsza wersja otrzymała uproszczony tryb instalowania aplikacji, znacznie przebudowany interfejs, uaktualniane w czasie rzeczywistym panele informacyjne a także przeprojektowany i rozbudowany system praw dostępu. Dodano także obsługę protokołu SNMP i technologii Microsoft NAP, możliwość tworzenia grup administracyjnych w oparciu o strukturę Active Directory, eksportowania raportów do formatów PDF oraz XML (MS Excel) i wiele innych funkcji. Teraz podczas zdalnego wdrażania oprogramowania Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations wykorzystywane są najnowsze sygnatury zagrożeń, zatem firmowe stacje robocze są w pełni chronione już momentu zakończenia procesu instalacji. 

Aby wziąć udział w testach beta należy wysłać swoje zgłoszenie pod adres beta@kaspersky.pl. Najnowsze wersje beta można pobrać pod adresem: http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=94272. 

Rozpoczęcie sprzedaży nowe wersje produktów przewidywane jest na pierwszy kwartał 2009 roku. 

Kaspersky Lab przypomina, że wersje beta produktów nie powinny być nigdy instalowane w systemach produkcyjnych. 

O Kaspersky Open Space Security 

Linia Kaspersky Open Space Security zapewnia ochronę wszystkich węzłów sieciowych, od urządzeń mobilnych aż po serwery. Przychodzące i wychodzące dane (łącznie z pocztą elektroniczną, ruchem internetowym oraz komunikacją sieciową) są skanowane w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Użytkownicy laptopów otrzymują ochronę na tak samo wysokim poziomie jak pracownicy korzystający ze stacji roboczych znajdujących się w budynku firmy a praca administratorów jest maksymalnie uproszczona. Więcej informacji na stronie: http://www.kaspersky.pl/products.html?s=koss.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »