Technologie » Komputery

Kaspersky Lab zaprasza do współpracy startupy

Kaspersky Lab uruchomił nową inicjatywę – Kaspersky Open Innovations Program – aby wspierać współpracę z innowacyjnymi startupami technologicznymi, pomóc przyspieszyć rozwój i wspólnie tworzyć nowe możliwości biznesowe.

Firmy z całego świata pracujące nad zaawansowanymi projektami znajdującymi się na obrzeżach cyberbezpieczeństwa będą miały dostęp do partnerów dystrybucyjnych Kaspersky Lab, jak również ogromnej bazy klientów na całym świecie oraz czołowej w branży wiedzy eksperckiej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Uczestnicząc w programie, startupy będą mogły znacząco rozszerzyć swoją bazę potencjalnych klientów poprzez dołączenie do rozpoznawanej na całym świecie marki w sektorze cyberbezpieczeństwa. Z kolei Kaspersky Lab będzie mógł dzięki współpracy wzbogacić swoje portfolio o innowacyjne produkty i technologie w celu dostarczania szybszych i lepszych rozwiązań spełniających potrzeby swoich klientów w zakresie cyberbezpieczeństwa.  

Warunkiem przystąpienia do programu jest udział w konkursie przygotowanym przez Kaspersky Lab oraz BIBA Venture Partners. Konkurencja ta jest skierowana do wszystkich firm pracujących nad zaawansowanymi projektami na granicy cyberbezpieczeństwa w następujących obszarach: transport, Przemysłowy Internet Rzeczy, ochrona przed oszustwami oraz technologia blockchain.

Konkurujące startupy będą musiały wykazać, w jaki sposób ich produkty lub technologie oferują rozwiązania dla konkretnych przypadków wykorzystania cyberochrony. W procesie selekcji eksperci ocenią również gotowość startupu do szybkiego rozwoju biznesu oraz zainteresowanie współpracą z Kaspersky Lab w celu poprawy globalnego krajobrazu cyberbezpieczeństwa.   

Wybrane projekty zostaną technicznie zintegrowane z produktami Kaspersky Lab oraz wejdą w skład promowanego na całym świecie portfolio firmy. Ponadto Kaspersky Lab zapewni zwycięskim startupom mentoring techniczny oraz biznesowy, jak również dostęp do swoich partnerów dystrybucyjnych, klientów i potencjalnych klientów za pośrednictwem swojego personelu działu sprzedaży i przedsprzedaży. Zwycięzcy będą również mogli współpracować z biurem badawczo-rozwojowym oraz rozszerzać swoją działalność na każdy region, w którym działa Kaspersky Lab.    

Z przyjemnością zapraszamy innowacyjne startupy do udziału w naszym konkursie – jest to szansa na rozwój projektów oraz zdobycie globalnego rynku. Jako międzynarodowy dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa, jesteśmy zainteresowani tworzeniem zaawansowanych produktów, które spełniają potrzeby klientów z różnych branż. Poprzez integrację najlepszych rozwiązań z naszymi technologiami chcemy łączyć i maksymalizować wartości dla korporacyjnych strategii cyberbezpieczeństwa klientów i potencjalnych klientów. Kaspersky Lab wyszukuje, potwierdza, wspiera i doskonali najbardziej zaawansowane oraz innowacyjne technologie, aby wspomagać transformację cyfrową naszych klientów – powiedział Witalij Mzokow, dział weryfikacji, Kaspersky Lab.

Cyberbezpieczeństwo stanowi jedną z najważniejszych kwestii dla większości osób zarządzających przedsiębiorstwami. Współczesne zagrożenia celują w infrastruktury krytyczne, transport, a także gospodarkę kryptowalutową. Kaspersky Lab doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wyprzedza innych, jeśli chodzi o włączanie najbardziej obiecujących rozwiązań. Jesteśmy dumni, że możemy z nim współpracować w wyłanianiu najlepszych startupów, ocenianiu ich produktów oraz tworzeniu niezawodnych rozwiązań odpierających globalne zagrożenia – dodał Alberto Ratti, partner zarządzający, BIBA Venture Partners.

Konkurs dla startupów zakończy się dniem prezentacji (Demo Day), który odbędzie się 19 września 2019 r. w Mediolanie, we Włoszech. W tym dniu wybrani przedsiębiorcy zaprezentują swoje projekty, które zostaną ocenione przez jury złożone z ekspertów z Kaspersky Lab. Do konkursu już teraz mogą zgłosić się pełnoprawne firmy oraz startupy na ostatnim etapie powstawania, które posiadają już osobowość prawną, produkt lub prototyp, jak również kilka zawartych transakcji.         

Aby uzyskać dalsze szczegóły oraz zgłosić swój udział w konkursie, należy odwiedzić stronę: http://innovations.kaspersky.com. Termin przyjmowania zgłoszeń online upływa 28 lipca 2019 r.

Informacje o BIBA Venture Partners

BIBA Venture Partners to butik innowacyjności specjalizujący się w dziedzinie otwartych innowacji i przedsiębiorstw podwyższonego ryzyka. Organizacja powstała w Barcelonie, posiada biura w Lizbonie, Londynie, Madrycie oraz Mediolanie, a jej misją jest pomaganie przedsiębiorstwom w przekształceniu innowacji w wymierną wartość. Poprzez swoje portfolio usług BIBA Venture Partners wspiera i prowadzi duże korporacje na dowolnym etapie ich transformacji biznesowej, stosując podejście „outside-in” (wyszukiwanie technologii, otwarte programy innowacyjności) oraz „inside-out” (przedsiębiorczość wewnętrzna, spin-off) w celu zdobywania dostępu do, pozyskiwania i integrowania innowacji. Klienci BIBA Venture Partners, którzy reprezentują różnorodne branże – usługi finansowe, branżę energetyczną, produkcyjną, handel detaliczny, media, FMCG – mogą korzystać z unikatowego połączenia doradztwa strategicznego, dostępu do czołowych centrów innowacji oraz coraz wyselekcjonowanego portfolio startupów technologicznych. Więcej informacji znajduje się na stronie bibavp.com.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »