Technologie » Komputery

Kaspersky Mobile Security uzyskuje rewelacyjny wynik w niezależnym teście

Kaspersky Mobile Security uzyskuje rewelacyjny wynik w niezależnym teście
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Mobile Security zdobył najwyższą z możliwych liczbę punktów przyznanych za ochronę, łatwość użytkowania oraz bogaty zestaw istotnych funkcji bezpieczeństwa w niezależnym teście.

Podczas testu produkt firmy Kaspersky Lab skutecznie wykrył i zablokował 100% wszystkich ataków z wykorzystaniem szkodliwego oprogramowania, nie generując przy tym ani jednego fałszywego alarmu. Kaspersky Mobile Security zdobył również dodatkowe punkty za oferowanie krytycznych dla rozwiązań mobilnych funkcji, takich jak moduł ochrony przed kradzieżą, blokowanie połączeń, filtr wiadomości i ochrona podczas surfowania po internecie.     

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Podczas testu eksperci AV-Test stwierdzili również, że Kaspersky Mobile Security nie ma żadnego wpływu na żywotność baterii ani wydajność urządzenia, a jego aktualizacje obciążają połączenie z internetem w minimalnym stopniu. W efekcie produkt firmy Kaspersky Lab uzyskał 13 punktów na 13 możliwych.  

 

Tylko trzy z pozostałych 29 rozwiązań bezpieczeństwa uczestniczących w teście zdołały osiągnąć podobny łączny wynik.

 

Nikołaj Griebiennikow, dyrektor ds. technicznych w Kaspersky Lab, tak skomentował sukces odniesiony przez produkt firmy: „Podczas rozwoju naszych produktów próbujemy dostosować się do potrzeb i oczekiwań naszych użytkowników. Czego oczekują oni od mobilnego rozwiązania bezpieczeństwa? Oczywiście niezawodnej ochrony oraz całej gamy różnych funkcji, przyjaznego interfejsu oraz gwarancji, że bateria ich urządzenia nie wyczerpie się zbyt szybko. Kaspersky Mobile Security spełnia te wymagania i uzyskał maksymalną liczbę punktów w teście, zdobywając w efekcie pierwsze miejsce. Taki wynik mówi sam za siebie”.

 

Wszystkie najwyższej jakości technologie bezpieczeństwa, które sprawiają, że Kaspersky Mobile Security konsekwentnie prowadzi pod względem wysokich wyników uzyskiwanych w niezależnych testach w ostatnim roku, będą także obecne w aplikacji Kaspersky Internet Security for Android, która zastąpi Kaspersky Mobile Security oraz Kaspersky Tablet Security – polska premiera tego produktu odbędzie się już wkrótce. W nowym produkcie eksperci z Kaspersky Lab znacząco udoskonalili i rozszerzyli technologie bezpieczeństwa wykorzystywane w dwóch poprzednich rozwiązaniach. Wszystkie podstawowe funkcje, w tym ochrona antywirusowa i ochrona przed utratą lub kradzieżą urządzenia, są dostępne w darmowej wersji. Użytkownicy, którzy potrzebują jeszcze szerszej gamy funkcji bezpieczeństwa, znajdą je w płatnej wersji premium produktu.

 

Pełny raport z testu przeprowadzonego przez ekspertów z AV-Test jest dostępny na stronie http://www.av-test.org/no_cache/en/tests/test-reports/?tx_avtestreports_pi1%5Breport_no%5D=132746.  

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

 

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »