Firma » Biznes

Katarzyna Kędra w agencji THEY.PL na stanowisku Account Managera

Katarzyna Kędra w agencji THEY.PL na stanowisku Account Managera
Zobacz więcej zdjęć »
We wrześniu br. Katarzyna Kędra rozpoczęła pracę na stanowisku Account Managera w Dziale Handlowym agencji marketingu internetowego THEY.PL. Do jej obowiązków należeć będą sprzedaż usług z zakresu e-marketingu oraz obsługa klienta.

„Jestem przekonany ze obecność Katarzyny wzmocni nasze struktury sprzedażowe i pozwoli efektywniej realizować założenie budżetowe. Jej  doświadczenie z rynku prasowego będzie atutem w pracy z naszymi klientami – mówi Dariusz Pietrzykowski, Dyrektor Sprzedaży THEY.PL.

Katarzyna Kędra ostatnie dwa lata pracowała w wydawnictwa Edipresse jako specjalista ds. sprzedaży w Biurze Reklamy dwutygodnika „Party”. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

 

O THEY.PL

THEY.PL to agencja marketingu internetowego specjalizująca się w planowaniu i realizacji długoterminowych strategii promocji w Internecie w Polsce i za granicą. Oferuje kompleksowe usługi doradztwa, przygotowania i wdrażania internetowych kampanii reklamowych, wkomponowywanych w pełen marketing mix firm i marek.

Usługi: web development, SEO, linki sponsorowane, remarketing, display, targetowanie behawioralne, e-PR, e-mail marketing, marketing mobilny, web analytics, audyt stron i kampanii, consulting i szkolenia

www.they.pl

 

Dodatkowych informacji udzieli:

Joanna Suchocka
Menedżer PR THEY.PL
tel. +48 664 145 154
@ : joanna.suchocka@they.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Marketingu Internetowego THEY.PL
http://www.they.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »