Gospodarka » Żywność

Kęs zdrowia na drugie śniadanie - batony zbożowe Corny BIG

Kęs zdrowia na drugie śniadanie -  batony zbożowe Corny BIG
Zobacz więcej zdjęć »
Baton Corny BIG dzięki bogactwu pełnowartościowych zbóż, obfitujących w magnez orzechów oraz odżywczych i apetycznych bakalii stanie się wyśmienitym drugim śniadaniem, które dostarczy nam niezbędnej dawki energii i zdrowia na cały dzień.

Porcja smaku

Niełatwo o pełnowartościową przekąskę, która połączy w sobie nie tylko składniki odżywcze, ale i pyszny smak. Jednak oba te warunki spełnia pożywny baton Corny BIG, który powstał dzięki precyzyjnemu dopasowaniu cennych dla zdrowia zbóż, bakalii i orzechów. Bez wątpienia stanie się on idealną propozycją dla osób żyjących w biegu, którym często brak czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Baton zbożowy Corny BIG z powodzeniem zastąpi jeden z pięciu niezbędnych dla zdrowia posiłków, będąc zarazem solidną dawką węglowodanów, białka, witamin, magnezu oraz naturalnego błonnika pochodzącego z pełnowartościowych zbóż. Zawarte w nim ziarna staną się cennym źródłem energii na cały dzień. Bakalie poprawią przemianę materii dodając nam lekkości oraz wzmocnią organizm od wewnątrz. Orzechy natomiast wpłyną pozytywnie na pracę mózgu, który narażony jest na intensywną pracę w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Ponadto baton Corny BIG to aż 50 g przyjemności dostępnej w dziewięciu smakach, takich jak unikatowy, przepełniony czekoladową głębią Corny BIG Brownie. Każdy z nich stanie się codzienną porcją zdrowia i wprowadzi do naszej diety nutę urozmaicenia.

Zdrowe nawyki

Intensywna praca umysłowa oraz natłok obowiązków bardzo osłabiają organizm, dlatego też zapracowane osoby powinny ze szczególną uwagą komponować swoje posiłki. Ważne jest, by spożywać je regularnie co około 2-3 godziny, tak, by zapewnić sobie stałe źródło energii i odpowiednie tempo przemiany materii. Jedząc niewiele w ciągu dnia sprawiamy, że wieczorem dopada nas tzw. „wilczy głód”, którego efekty są szybko widoczne pod postacią nadprogramowych kilogramów oraz pogorszonego samopoczucia. Ponadto, aby zachować wewnętrzną równowagę warto każdego dnia wypijać około 2l wody, która reguluje poziom elektrolitów w organizmie. Nieustanny pośpiech i brak czasu powodują, że często nie zastanawiamy się nad codziennym menu, decydując się na produkty, które są pełne pustych kalorii i na krótko zaspokajają głód. Szybką i odżywczą alternatywą dla niezdrowych łakoci stanie się baton Corny BIG, który dzięki wygodnemu opakowaniu oraz dogodnym rozmiarom zmieści się w każdej teczce. Doskonale sprawdzi on się nie tylko w roli drugiego śniadania, ale również jako apetyczny podwieczorek, przekąska w podróży służbowej oraz smaczna nagroda po wizycie na siłowni.

Po więcej informacji na temat wysokojakościowych i bogatych w wartości odżywcze produktów zapraszamy na: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

Corny BIG baton arachidowo-czekoladowy

Waga: 50 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

Corny BIG baton bananowo-czekoladowy

Waga: 50 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

Corny BIG baton brownie

Waga: 50 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

Corny BIG baton czekoladowy

Waga: 50 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

Corny BIG baton kokosowo-czekoladowy

Waga: 50 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

Corny BIG baton orzechowy

Waga: 50 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

Corny BIG baton rodzynkowo-czekoladowy

Waga: 50 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

Corny BIG baton wiśniowy w gorzkiej czekoladzie

Waga: 50 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

Corny BIG baton żurawinowy

Waga: 50 g

Cena rekomendowana: 2,29 zł

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Cornyi Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »