Firma » Biznes

Kibicuj z Sokołowem! Nowa akcja promocyjna

Kibicuj z Sokołowem! Nowa akcja promocyjna
Zobacz więcej zdjęć »
Na nadchodzący czas wielkich piłkarskich emocji, firma Sokołów przygotowała specjalną akcję promocyjną pod hasłem „Kibicuj z Sokołowem!”. W asortymencie pojawiły się limitowane wersje popularnych, sokołowskich przekąsek mięsnych: Kabanosów Polskich oraz Salami Chips Klasycznych.
Dodatkowo, do opakowania Kabanosów Polskich oraz Foodbolówek i Kabanosków z linii Sokoliki zostały dołączone biało-czerwone tatuaże. W ramach akcji promocyjnej, hurtownie - w zależności od liczby zakupionych produktów promocyjnych - zyskają określoną nagrodę, w postaci piłkarskich gadżetów bądź oficjalnej piłki turnieju. Idealne dla kibiców gadżety otrzymają też klienci indywidualni, dokonujący zakupu o określonej wartości w sklepie internetowym Sokołów lub w sklepach firmowych Sokołów i Gzella.

Wyczekiwane przez kibiców europejskie rozgrywki piłkarskie startują już wkrótce. Firma Sokołów, wieloletni mecenas polskiego sportu, przygotowała na ten okres specjalną akcję promocyjną. - Sokołów od lat jest obecny w sportowym świecie, jako partner wielu wydarzeń oraz sponsor krajowych drużyn różnych dyscyplin - mówi Cezary Jasiński, Dyrektor ds. Marketingu w Sokołów S.A. - Wspieramy sportowców - zarówno tych zawodowych, jak i amatorów i zawsze jesteśmy blisko kibiców. Na nadchodzące tygodnie, pełne piłkarskich wrażeń, przygotowaliśmy działania promocyjne „Kibicuj z Sokołowem", idealnie wpisujące się w klimat rozpoczynającego się święta fanów futbolu.

W kibicowaniu niezbędne są smaczne i pożywne przekąski, dlatego Sokołów oferuje limitowane wersje swoich popularnych i lubianych Kabanosów Polskich oraz Salami Chips Klasycznych, które dostępne są w okolicznościowych opakowaniach z biało-czerwonymi akcentami. W promocyjnych opakowaniach Kabanosów Polskich oraz Foobolówek i Kabanosków z dedykowanej dzieciom linii Sokoliki, znajdują się biało-czerwone tatuaże.

Sokołów przygotował również różnorodne gadżety, które otrzymać będą mogli zarówno klienci hurtowi, jak i detaliczni. W zależności od liczby zakupionych produktów biorących udział w akcji, hurtownie otrzymają flagi, kubki, koszulki bądź oficjalną piłkę turnieju. Klienci indywidualni, dokonujący zakupów w sklepie internetowym Sokołów bądź w sklepach firmowych Sokołów i Gzella, będą mogli otrzymać kubki, flagi i zawieszki zapachowe. Warunkiem jest dokonanie zakupów o określonej kwocie oraz zakup przynajmniej jednego promocyjnego produktu. Asortyment produktów promocyjnych jest szeroki i obejmuje: linię Kabanosów Międzynarodowych, Foodbolówki Sokoliki, Salami Chips (klasyczne i o smaku chili), Mini Snacki (pleśniowe i wędzone), Salamitki (wędzone i pleśniowe). Szczegóły akcji są dostępne na stronie https://sokolow.pl/aktualnosci/kibicuj-z-sokolowem.

Promocja rozpoczęła się 01.06.2021 roku i trwa do wyczerpania puli zapasów przewidzianej w ramach niniejszej Promocji, jednak nie później niż do dnia 12.07.2021 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »