Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Kiełbasa krakowska z linii Natura – jakość dla najbardziej wymagających

Kiełbasa krakowska z linii Natura – jakość dla najbardziej wymagających
Zobacz więcej zdjęć »
Kiełbasa krakowska to wciąż jedna z najchętniej wybieranych przez klientów wędlin. Tym, którzy przeczesują półki sklepowe w poszukiwaniu najwyższej jakości wyrobu o pełnym smaku, z pewnością przypadnie do gustu kiełbasa z linii Natura marki Nove. Pyszna i idealna dla osób na dietach eliminacyjnych.

 

                                                                   

Kiełbasa krakowska, jak wiele innych wędlin, idealnie sprawdza się zarówno jako baza śniadania, jak i smaczna przekąska: w towarzystwie dobrej jakości pieczywa i masła, we wrapach, na pizzy czy jako główny składnik słonych koreczków. Możemy ją wykorzystać planując menu na przyjęcie lub letni piknik, ale również pakując dziecku suchy prowiant na wycieczkę lub przygotowując sobie pyszną kanapkę do pracy.

 

Wyjątkowa jakość dostępna dla wszystkich

 

Wędliny urozmaicają naszą codzienną dietę. Są również nieocenionym wsparciem w układaniu menu dla całej rodziny. Ułożone na kromce pełnoziarnistego chleba i ozdobione kolorowymi, świeżymi warzywami smakują doskonale w porze śniadania, lunchu, podwieczorku i kolacji. Wybierając wędliny warto jednak sięgać po wyroby pewnej jakości, z jak najwyższą zawartością mięsa. Takie właśnie są wędliny z linii Natura. Kiełbasa krakowska marki Nove została wyprodukowana według sprawdzonych receptur z mięsa wieprzowego. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza aromatycznym suszonym warzywom (seler, marchew) i owocom (acerola), a także braku fosforanów, barwników, glutaminianów czy „E” dodatków. Co więcej Kiełbasa krakowska z linii Natura to produkt przyjazny dla osób eliminujących ze swojej diety laktozę lub gluten. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy starają się podejmować świadome wybory żywieniowe oraz cenią najwyższej jakości żywność.

 

 

 

Kiełbasa krakowska

 

Opakowanie: około 560 g - w sprzedaży samoobsługowej (17,99-18,99 zł/ szt.)

Dostępna także w ladzie tradycyjnej

Cena: od 34,00 – 39,00 zł/ kg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, w Tesco, Makro, Almie.

Zakłady Mięsne "Nove" Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:
sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »