Firma » Bankowość

„Kieruj się na oszczędzanie” – nowa promocja Cash Back od Toyota Bank

„Kieruj się na oszczędzanie” – nowa promocja Cash Back od Toyota Bank
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z początkiem stycznia 2015 roku, Toyota Bank wprowadził kolejne udogodnienie wspierające zmotoryzowanych klientów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Kieruj się na oszczędzanie” to nowa promocja Cash Back, która oferowana jest dla kierowców aut dowolnej marki, którzy posiadają bądź założą Konto Jedyne. Dzięki promocji, klienci banku mogą teraz otrzymać nawet 10% zwrotu kosztów za paliwo. Ponadto biorąc udział w akcji promocyjnej, mogą liczyć na znaczące podniesienie efektywnego zysku z ulokowanych w Toyota Bank oszczędności.
Najnowsza promocja Cash Back „Kieruj się na oszczędzanie” od Toyota Bank, wystartowała wraz z początkiem stycznia 2015 roku i potrwa do końca czerwca br. Obecnie, klienci biorący udział w promocji, będą mogli liczyć na zwrot kosztów za paliwo nawet 10%.
Pokaźny zwrot za paliwo, to jednak nie jedyna korzyść, na jaką mogą liczyć Klienci. Osoby, które zdecydują się na otwarcie, bądź też posiadają już w swoim portfelu produkty depozytowe w Toyota Bank, dzięki promocji, mogą istotnie podwyższyć zysk ze swoich oszczędności. Jeśli bowiem do lokat o nominalnym oprocentowaniu dodana zostanie premia za transakcje paliwowe, to finalny zysk z tytułu tychże produktów, będzie o wiele wyższy. Klient może liczyć zatem na efektywną stopę zysku, której częściami składowymi będą odsetki z lokaty oraz największa premia w promocji Cash Back. Przykładowo, zakładając lokatę Depozyt Plus na 6 miesięcy po nominalnej stopie 2,85% i korzystając przy tym z comiesięcznej premii Cash Back w kwocie 50 zł, po 6 miesiącach klient otrzymuje odsetki z lokaty oraz 300 zł premii z tytułu promocji, co efektywnie przekłada się na wzrost finalnego zysku z jego depozytu. 
Wówczas,  efektywny zysk będzie wynosił 4,05%
Konto Jedyne od Toyota Bank to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich zmotoryzowanych, które daje wiele możliwości, aby oszczędzać pieniądze. Dzięki niemu, klienci mogą liczyć na dodatkowe darmowe konto oszczędnościowe oraz dostęp do atrakcyjnie oprocentowanych lokat terminowych. W połączeniu z najnowszą promocją Cash Back – „Kieruj się na oszczędzanie”, oraz darmowymi ubezpieczeniami Moto i Travel Assistance w pakiecie, Konto Jedyne stanowi wyjątkową ofertę dla kierowców aut wszystkich marek. 
- Nowa promocja Cash Back „Kieruj się na oszczędzanie” jest kolejnym potwierdzeniem, że posiadanie Konta Jedynego, wiąże się z wieloma cennymi korzyściami. Tworząc nasze akcje promocyjne, chcemy pokazać, że oszczędzając z Toyota Bank, można liczyć na różnego rodzaju bonusy. Z racji tego, że nasza instytucja ma głębokie korzenie motoryzacyjne, od lat przykładamy szczególną wagę do tego, aby wprowadzane rozwiązania jak najlepiej wspierały kierowców. Już teraz mogę powiedzieć, że na obecnej promocji nie poprzestajemy i już opracowujemy kolejne udogodnienia dla zmotoryzowanych – mówi Ireneusz Wojciechowski, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej.Informacja o banku:
Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2001 roku. W 2002 bank uruchomił także działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

an@thpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »