Technologie » Internet

Kilka słów o zarabianiu w internecie

Kilka słów o zarabianiu w internecie
Zobacz więcej zdjęć »
Wciąż poszukujemy najlepszych sposobów i rozwiązań zarabiania pieniędzy. Wielu z nas poświęca się zawodowo w branży marketingowej i komputer oraz telefon są niejednokrotnie jedynymi narzędziami pracy.

Poszukujemy firm w internecie z którymi moglibysmy nawiązać współpracę a także szukamy stron informacyjnych dotyczących naszej branży.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Powszechną i bardzo popularną metodą zarabiania w sieci jest podjęcie współpracy z programami partnerskimi. Jest ich wiele na naszym rynku i zasady oraz warunki jakie trzeba spełnić aby móc zarabiać są bardzo proste i klarowne. Przeważnie wystarczy nam wypełnienie i podpisanie umowy drogą elektroniczną.

Jak wygląda sprawa należności jakie wygenerowaliśmy w danym programie?

Wygląda to przeważnie tak, że podajemy swój numer konta bankowego i każde zgromadzone pieniądze na naszym panelu (otrzymujemy taki panel w momencie zaakceptowania nas w programie) są po uzbieraniu wymaganej kwoty do wypłaty (kwoty minimalne wahają się od 50 do 300 zł), przelewane na nasz rachunek osobisty. Przelewy dokonywane są raz w miesiącu chyba że nie osiągnęliśmy minimalnego pułapu. Cała kwota jest indeksowana i trafia do rozliczenia podatkowego. Przeważnie początkujący nie zarabiają zbyt wiele a więc jeżeli jest to ich jedyne źródło dochodu to zostaną zwolnieni z rozliczenia podatkowego (kwota wolna 1.317 zł)

Jaka jest kontrola zarobków?

Zarobki są ustalane na podstawie dokonanych transakcji i czynności wykonanych w ramach programu partnerskiego objętych ustaloną wczesniej prowizją. W naszym panelu znajdują się wszelkie statystyki dotyczące tych czynności (podpisane umowy,przekierowania,kliknięcia itp.) Należy zwrócić na to uwagę gdy już podpiszemy umowę z danym programu - czy mamy taki dostęp do statystyk. Wg. mnie brak szczegółowych statystyk może świadczyć o małej wiarygodności programu partnerskiego. Chociaż to też nie jest gwarancją, że nie jesteśmy oszukiwani. Ale niejako na to wpływu już nie mamy - to tylko kwestia uczciwości firmy.

Wiarygodności firmy dokładnie nie sprawdzimy, ale możemy się sugerować o ogólnych opiniach. W internecie jest wiele forów poświęconych biznesowi internetowym i tam zapewne znajdziemy wypowiedzi na tema poszczególnych firm. Ja osobiści gorąco polecam program http://server.netsales.pl/z/98/CD2723/. Jest to bardzo wiarygodny i wypłacalny system z pełnym panelem wraz ze szczegółowymi statystykami i dokładnymi informacjami dla użytkownika. A co najważniejsze - ma sprawnie działające biuro obsługi klienta. Oferuje także różnorodne programy promocyjne i atrakyjne prowizje.
Jednym ze sposobów promocji i zarabiania jest prowadzenie własnej strony internetowej o rozwiniętej tematyce marketingowej. Zapraszam do skorzystania z serwisu http://www.adpartners.com.pl, gdzie można wiele się dowiedzieć na ten temat.

Emil Kowalski - adPartnersRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

emilo1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »