Społeczeństwo » Społeczeństwo
Kino Letnie przed Galerią Krakowską
Kultowe projekcje będzie można oglądać na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego w każdą sobotę aż do ostatniego weekendu sierpnia o godzinie 21:00.
To już kolejna edycja Kina Letniego na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską, podczas którego jednorazowo filmy będzie mogło oglądać ponad 300 osób. Tegoroczne seanse pod chmurką zainauguruje projekcja filmu „Incepcja” (21 lipca), który zdobył aż cztery Oscary za najlepsze: zdjęcia, dźwięk, montaż dźwięku i efekty specjalne.
O repertuarze na kolejne soboty zadecydują widzowie – każdy, kto wejdzie na facebookowy profil Galerii Krakowskiej będzie mógł wybrać konkretny film, który chciałby obejrzeć. Tytuł, który uzyska największą liczbę głosów, zostanie wyświetlony w ramach plenerowego widowiska. Wśród 25 propozycji znajdą się największe produkcje ostatniej dekady, m.in. „John Lennon. Chłopak znikąd” przedstawiający historię dzieciństwa Johna Lennona czy „Frida” o życiu i twórczości meksykańskiej malarki Fridy Kahlo. Nie zabraknie też propozycji dla fanów thrillerów („Dziewczyna z pociągu”, „Klucz do wieczności”), dramatów („Zanim się pojawiłeś”, „Podróż na sto stóp”) czy komedii romantycznych („Listy do Julii”, „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”).
Seanse w ramach Kina Letniego będą wyświetlane w każdą sobotę od 21 lipca do 25 sierpnia o godzinie 21:00 na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską. Wstęp jest bezpłatny.
Nadesłał:
PRinspiration
|
PROCURAL Handball Cup po raz drugi
Nowy Oscal Pad 60 Kids - tablet stworzony z myślą o dzieciach i spokoju rodziców
Credit Agricole zaprasza do placówki flagowej we Wrocławiu
Nie chcą remontów i umów na pięć lat. Ready Office odpowiada na oczekiwania wielu warszawskich firm
Fale upałów zmieniają domy i tarasy. Klienci coraz częściej stawiają na osłony przeciwsłoneczne
Komentarze (0)