Firma » Reklama

Klasyczna Gra dla Tyskiego Klasycznego

Agencja kreatywna TEQUILA przygotowała grę konkursową na portalu Facebook dla Tyskiego Klasycznego, nowego wariantu piwa należącego do Kompanii Piwowarskiej. Aplikacja nosi nazwę Klasyczna Gra. Codziennie na najszybszych graczy czeka Tyskie Klasyczne w drewnianych skrzynkach.

Receptura Tyskiego Klasycznego została oparta na ustanowionym w XVI wieku prawie czystości piwa. Jest odpowiedzią na potrzeby świadomych i wymagających konsumentów, szukających autentycznego i naturalnego smaku. Piwo to powstaje ze 100% słodu jęczmiennego, chmielu oraz wody, dzięki czemu ma łagodniejszy smak i lekko się je pije.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Celem Klasycznej Gry jest zwiększenie liczby i zaangażowania fanów na facebookowym profilu marki Tyskie oraz zapoznanie internautów z wartościami nowego wariantu tego trunku. Mechanizm aplikacji jest klasycznie prosty, a zarazem idealnie dopasowany do marki, ponieważ doskonale prezentuje wszystkie składniki Tyskiego Klasycznego – wodę, chmiel i 100% słód jęczmienny. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy w jak najkrótszym czasie połączyć ze sobą wszystkie 3 składniki i napełnić butelkę piwem. Każdy uczestnik zabawy może spróbować swoich sił 5 razy dziennie. Aplikacja będzie dostępna przez 3 tygodnie do 23 lipca. Codziennie na najszybszych graczy czekają trzy skrzynki Tyskiego Klasycznego.

Dodatkową atrakcją Klasycznej Gry jest jej wersja feedowa - użytkownik może grać bezpośrednio z poziomu swojego news feeda bez wchodzenia w aplikację. Wyniki z tej wersji gry nie są uwzględniane w rankingu, ale pozwalają użytkownikowi przetestować jej mechanizm. Jest to jedno z pierwszych zastosowań tej funkcjonalności Facebooka w Polsce.

Agencja kreatywna TEQUILA odpowiedzialna jest za ideę kampanii „Nic dodać”, wprowadzającej na rynek Tyskie Klasyczne, działania BTL oraz digital dla marki Tyskie Klasyczne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »