Gospodarka » Chemia

Kleenex w Polsce!

Kleenex w Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
Kimberly-Clark, lider rynku papierowych artykułów higienicznych, poszerza swoje portfolio. Na polskich półkach pojawiły się produkty Kleenex – flagowej marki firmy.

Kleenex to najbardziej rozpoznawalna marka artykułów higienicznych na świecie. Istnieje od 1924 r. W Polsce, we współpracy ze sklepami Tesco, zadebiutowała produktem z kategorii dotychczas nieznanej mieszkańcom kraju nad Wisłą - nawilżanym papierem toaletowym Kleenex Moist.

-Postanowiliśmy zaskoczyć naszych konsumentów czymś niezwykłym. Dlatego zaproponowaliśmy im produkt premium, który wzbudza zainteresowanie i przyciąga uwagę.- tłumaczy Marcin Dmowski, Szef Marketingu Kimberly-Clark.

W Polsce kluczową marką dla Kimberly-Clark pozostaje Velvet rozpoznawalny przez 95% konsumentów.

-Proponujemy Polakom zupełnie nowe podejście do higieny - produkty Velvet i Kleenex uzupełniają się wzajemnie, zapewniając większe poczucie świeżości i czystości. - tłumaczy Marcin Dmowski.

Po raz pierwszy na sklepowych półkach nawilżany papier toaletowy zadebiutował w latach 70. XX wieku w Niemczech i Szwajcarii pod marką Hakle. Wynalazcą technologii jego produkcji jest Kimberly-Clark.  Ideą było zapewnienie czystości i poczucia świeżości porównywalnego z użyciem bidetu jednak w znacznie wygodniejszej formie.

Nawilżany papier toaletowy Kleenex Moist jest dostępny w opakowaniach zawierających 42 listki. Pod innymi markami jest obecny m.in. na brytyjskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim rynku.

Kleenex poszerzył portfolio Kimberly-Clark w Polsce, na które do tej pory składały się marki: Velvet i Huggies.

Kimberly-Clark wraz ze swoimi rozpoznawalnymi na całym świecie stał się nieodłączną częścią życia mieszkańców ponad 150 krajów. Każdego dnia 1,3 miliarda ludzi  - blisko ¼ światowej populacji - wybiera produkty Kimberly-Clark w trosce o swoje zdrowie i higienę osobistą. Marki Kleenex, Velvet, Andrex, Scottex, Huggies, Pull-Ups, Kotex and Depend plasują się na 1 lub 2. pozycji na ponad 80 rynkach. Więcej informacji o liczącej 137 historii innowacji w Kimberly-Clark znajduje się na stronie www.kimberly-clark.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »