Dom » Budownictwo

Klej Mamut Glue firmy Den Braven z Godłem Produkt Roku 2015

Klej Mamut Glue firmy Den Braven z Godłem Produkt Roku 2015
Zobacz więcej zdjęć »
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej co roku nagradza firmy i produkty z różnych branż, doceniając ich silną pozycję na rynku i wysoką jakość oferowanych wyrobów czy usług. W tegorocznej edycji Godłem Produkt Roku 2015 wyróżniono m.in. super silny klej Mamut Glue firmy Den Braven.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznaje nagrody w pięciu kategoriach, m.in. Produkt Roku 2015. O przyznaniu wyróżnienia decyduje Kapituła, w skład której - w zależności od dziedziny, wchodzą m.in. przedstawiciele największych firm w Polsce, niezależni specjaliści danej branży czy osoby odpowiedzialne za rozwój i zarządzanie marką. Zdobyta nagroda jest więc potwierdzeniem oferowania bezpiecznych, godnych zaufania i polecenia produktów. Wyróżnione wyroby nie tylko cieszą się popularnością wśród klientów, ale też zostały uznane za najlepsze w określonej grupie towarowej.

Przyznanie Godła Produkt Roku 2015 super silnemu klejowi Mamut Glue firmy Den Braven to dowód wysokiej jakości produktu. Kultowy już preparat stanowi gwarancję trwałego mocowania nawet najcięższych elementów. Jednoskładnikowy, trwale elastyczny oraz wyjątkowo przyczepny klej to niezawodny, a zarazem prosty w użyciu produkt. Jego innowacyjna, stworzona w oparciu o technologię MS POLIMERU formuła powoduje, że wytrzymuje on obciążenie nawet do 22 kg/cm2.

Godło Produkt Roku 2015 to kolejne wyróżnienie zdobyte przez firmę Den Braven. Liczne nagrody, które rokrocznie przyznawane są produktom znajdującym się w asortymencie firmy, to dowód najwyższej jakości oferowanych wyrobów oraz potwierdzenie pozycji lidera w branży chemii budowlanej.

www.denbraven.pl

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »