Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Klimatyczne Lulu Cafe Lounge w Avenidzie Poznań

Avenida Poznań zaprasza do wyjątkowego miejsca - Lulu Cafe Lounge. Nowo otwarta kawiarnia, oprócz kawy, regionalnego piwa, śniadań i lunchy oferuje ciasta wypiekane we własnej pracowni.

To miejsce, w którym klienci odpoczną po udanych zakupach, a turyści – w towarzystwie małej czarnej – zregenerują siły po podróży.

Zróżnicowany tenant-mix to istotny element rozwoju naszego Centrum. Wierzę, że Lulu Cafe Lounge będzie miejscem, które  klienci i podróżni pokochają, bo tutaj w przyjemnej atmosferze mogą wypić przepyszną kawę i zjeść smaczny lunch lub deser - mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Kawiarnia Lulu Cafe Lounge Lounge powstała z marzeń restauratorki Beaty Jankiewicz. Jej wnętrze utrzymane jest w nowoczesnym, ale bardzo przytulnym stylu – różowo-turkusowe kanapy i fotele współgrają z drewnianymi stolikami. Dewizą lokalu są słowa Oscara Wilde’a: „Chcesz pozbyć się pokusy? Ulegnij jej...”. Menu konceptu gastronomicznego jest pełne pokus - można w nim wypić dobrą kawę, drinka lub piwo regionalne, ale też zjeść smaczne śniadanie czy lunch. Specjalnością Lulu Cafe Lounge są ciasta, w tym torty bezowe wypiekane na miejscu w pracowni.

Lulu Cafe Lounge w Avenidzie Poznań znajduje się na pierwszym piętrze obok Peek & Cloppenburg i zajmuje powierzchnię 180 mkw. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »