Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Klinika Stanika leczy Kraków

W najbliższą sobotę (12 listopada) sklep doBRAna mieszczący się w galerii King Square w krakowskim Płaszowie zmieni się w „Klinikę Stanika”. Od godz. 11.00 do 18.00 klientki będą mogły dzięki profesjonalnym braffiterkom nauczyć się dobierać odpowiedni stanik.

75 B – taka odpowiedź padnie prawdopodobnie z ust 90% kobiet pytanych o rozmiar noszonego stanika. Jeżeli jednak panie skorzystają z rad doświadczonych braffiterek, będą mogły odkryć, jak dalekie są od prawdy i jak niewiele trzeba, by poprawić swoją sylwetkę. Mieszkanki Krakowa będą miały okazje poddać się takiej metamorfozie już w sobotę (12 listopada). Poza praktycznymi poradami przewidziano dziesięcioprocentowe rabaty na bieliznę takich marek jak Panache, Cleo czy Masquerade. Ponadto zorganizowana zostanie loteria, w której wygrać będzie można dobrze doBRAną bieliznę.

                Celem akcji „Klinika Stanika” jest udowodnienie kobietom, jak duże znaczenie ma dobry biustonosz. Według statystyk aż 9 na 10 Polek nosi nieodpowiedni rozmiar stanika, dlatego też recepty Kliniki powinny cieszyć się sporym zainteresowaniem. Grupa Stanikowych Pań Doktor wyruszyła w Polskę z nadzieją, że po zakończeniu całej akcji, klientki zdadzą sobie sprawę, że nie wszystkie kobiety mają tę samą miseczkę i obwód, a wachlarz możliwości, jakie dają nowoczesne sklepy z bielizną jest naprawdę szeroki.

Całe przedsięwzięcie udowadnia, że tęsknota za pięknym ciałem nie musi oznaczać oddania się w ręce chirurga plastycznego. Ten coraz bardziej popularny i rozpowszechniany w mediach pogląd pokazuje, jak niewiele wiemy o własnym ciele. Po raz kolejny okazuje się, że najważniejsza jest tzw. praca u podstaw – nawet najlepiej skomponowany strój nie będzie miał okazji zabłysnąć, jeśli założymy go na źle dobraną bieliznę.

Wszystkie Panie, które nowy tydzień chcą rozpocząć z nową, starannie wyprofilowaną sylwetką, zapraszamy do butiku doBRAana mieszczącego się na pierwszym piętrze centrum King Square przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja 9.90 PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »