Gospodarka » Żywność

Klopsiki w sosie pieczeniowym od Łabimexu

Klopsiki w sosie pieczeniowym od Łabimexu
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Łabimex w swojej bogatej gamie produktowej posiada specjalną ofertę dań gotowych pod nazwą „Obiad Rodzinny”. Są to powiększone, bo aż 720 gramowe słoiki zawierające wybrane dania obiadowe.

W ofercie marki znajduje się aż pięć dań w wersji maxi, które zostały wyselekcjonowane pod kątem najchętniej spożywanych przez konsumentów, spośród dań oferowanych w mniejszych słoikach. Do cyklu „Obiad Rodzinny" należą między innymi Klopsiki w sosie pieczeniowym Łabimex. Duży słoik zawiera mnóstwo smakowitych drobiowo - wieprzowych klopsików, które tylko czekają aby stać się obiadem dla całej rodziny. Klopsiki zanurzone są w ciemnym, gęstym pieczeniowym sosie pełnym świeżej cebulki i aromatycznych przypraw.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Można serwować je tradycyjne z ziemniakami ale także z kaszą gryczaną lub jęczmienną stworzą bardzo smaczne i wyjątkowo pożywne danie. To idealne rozwiązanie dla zabieganych pań domu oraz wszystkich, którzy nie mają czasu na spędzanie długich godzin w kuchni, a cenią domowy smak obiadu. Klopsiki w sosie pieczeniowym (Łabimex) nie tylko zaskakują naturalnym smakiem, ale w trosce o pełne brzuszki całej rodziny występują w słoiku zawierającym porcje dla 3 lub 4 osób. Palce lizać!

Producent: Łabimex, opakowanie: słoik 720 g, cena: ok. 5 zł, www.labimex.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »