Moda » Biżuteria

Kobiecość w wydaniu New Folk

Kobiecość w wydaniu New Folk
Zobacz więcej zdjęć »
Kobiety uwielbiają rozkoszować się urokiem oryginalnej biżuterii, która podkreśla ich osobowość i niepowtarzalny styl. Oczekiwania najbardziej wysublimowanych kobiecych gustów zaspokoi GOSHICO, prezentująca kolczyki z najnowszej, limitowanej kolekcji NEW FOLK.

Biżuteria GOSHICO to pojedyncze modele, oryginalne wzornictwo, skrupulatnie dobrane materiały i niemalże pedantyczna staranność wykonania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z pasją, własnoręcznie tworzy je projektantka GOSHICO Małgorzata Kotlonek, która eksperymentuje, odważnie łącząc style, kształty i barwy. Rezultatem jest zniewalająca, wysmakowana, a co najważniejsze niepowtarzalna biżuteria.Swoje małe działa sztuki kieruje przede wszystkim do kobiet ceniących modne i niebanalne dodatki.

W zaprojektowanych przez nią kolczykach z najnowszej kolekcji NEW FOLK odnajdziemy silne związki GOSHICO ze sztuką ludową. Motyw barwnych, łowickich kogutów haftowanych na filcowych torebkach stał się już niemalże wizytówką firmy. Tym razem wzór ten debiutuje na kolczykach GOSHICO w zupełnie nowym, ultrawspółczesnym wydaniu. Kolczyki NEW FOLK to urzekające spotkanie szlachetnego szkła akrylowego, srebra i kryształów swarovskiego. Ozdobione satynowym, grawerowanym wzorem w magiczny sposób przyciągają zauroczone spojrzenia. Pomimo swojego rozmiaru XL nowe kolczyki GOSHICO są niezwykle lekkie i zwiewne. Są kwintesencją kobiecości i subtelności, która doda szyku i oryginalności nawet najprostszej kreacji.

Biżuteria NEW FOLK wykonywana jest w krótkich, limitowanych seriach.

GOSHICO zapowiada, iż wkrótce kolekcja będzie rozszerzana i uzupełniana kolejnymi modelami. A tymczasem już dziś najnowsze kolczyki dostępne są w internetowym butiku GOSHICO pod adresem www.goshico.com w cenie 100 zł za parę.

Więcej informacji udzielą:

Agnieszka Kołogrecka Tel. 601 40 70 33

agnieszka@bwpr.pl

Tomasz Koks Tel. 603 40 70 44

tomasz@bwpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »