Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kobiety ze świata mody, które inspirują – Dzień Kobiet w Galerii Grafitt

Kobiety ze świata mody, które inspirują – Dzień Kobiet w Galerii Grafitt
Zobacz więcej zdjęć »
Być kobietą, być kobietą… która inspiruje i napędza do działania! Z pewnością w świecie mody jest wiele kobiet, które stają się inspiracją dla innych. Pod takim hasłem zostanie uczczony Dzień Kobiet w Galerii Grafitt. Co czeka odwiedzających centrum handlowe?

Stella McCartney i angielska klasyka, Nina Ricci z francuską elegancją, VeraWang prezentująca hollywoodzkie kreacje. Do tego ikony mody, które od lat królują na wybiegach: Coco Chanel, Anna Wintour bądź  Donatella Versace, Patrycja Aryton, Ewa Minge lub Gosia Baczyńska. Znanych kobiet jest wiele! Tych, które stają się wyznacznikiem mody i autorytetem wiele.

Wie o tym Galeria Grafitt, która na portalu społecznościowym Facebook uruchamia konkurs, pytając: Która kobieta ze świata mody stanowi dla Ciebie inspirację? Aby wziąć udział w konkursie trzeba odpowiedzieć na pytanie, a swój wybór uzasadnić. Jest o co walczyć, bowiem do zgarnięcia są trzy lekcje tańca dla dwóch osób. Poprowadzi je utytułowana para taneczna - Bartosz Lech i Kornelia Kopaczyńska. Konkurs trwa do 12 marca.

Ponadto na odwiedzających centrum handlowe czekają specjalne promocje, a dla, osób które w dniach 7-9 zrobią zakupy w Galerii Grafitt karnet na miesięczny darmowy parking.

Szczegóły konkursu pod linkiem: http://bit.ly/Kobieta_ze_swiata_mody_ktora_inspiruje_KONKURSRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redaktor naczelny portalu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »