Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Koenzym Q10 – aby skóra miała zdrowy wygląd

Koenzym Q10 – aby skóra miała zdrowy wygląd
Zobacz więcej zdjęć »
Struktura, stopień nawilżenia i koloryt skóry to najbardziej widoczne wskaźniki zdrowia skóry Gładka, jędrna i pełna blasku – jest świadectwem nie tylko doskonałych predyspozycji genetycznych, ale i starannej pielęgnacji.

Przesuszona, pokryta zmarszczkami i przebarwieniami – zdradzi wiek kobiety szybciej niż dowód osobisty. Ale młodość to nie tylko jędrna, delikatna i elastyczna skóra. Młodość to też witalność, energia i dobre samopoczucie. Za przyspieszenie procesów starzenia oraz spadek życiowej energii w dużej mierze odpowiedzialny jest niedobór koenzymu Q10.

Ten życiodajny związek jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, odpowiada bowiem za produkcję energii w każdej komórce i chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Organizm człowieka wytwarza koenzym Q10 w wystarczającej ilości mniej więcej do 30. roku życia; później, wraz z wiekiem, jego ilość w ustroju zaczyna spadać, a procesy starzenia nabierają tempa. Suplementacja diety koenzymem Q10 jest więc jest więc szeroko polecana. W dermatologii koenzym ten, jako jeden z ważniejszych antyoksydantów, jest od wielu lat uznanym czynnikiem zmniejszającym proces starzenia się skóry.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pey

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 1 dzień:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »