Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kolacja charytatywna w andel’s Hotel Łódź

Kolacja charytatywna w andel’s Hotel Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą niedzielę 27 maja 2012 r. w andel's Hotel Łódź odbędzie się kolacja charytatywna "Przyjaciele Gotują", w której wziąć udział może każdy, kto chce pomagać innym. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom chorym na serce.

Wyjątkowa i ekskluzywna kolacja „Przyjaciele Gotują", z udziałem wielu osobistości świata kultury, polityki i mody, m.in. Patrizią GUCCI, Marcellousem L Jones i Ewą Minge, odbędzie się już w niedzielę 27 maja w andel's Hotel Łódź. Wieczór rozpocznie się o godz. 18:30. Goście będą mieli okazję skosztować wyśmienitych potraw autorstwa Karola Okrasy w designerskich wnętrzach andel's Hotel Łódź. Hotel jest partnerem wydarzenia i udostępnił charytatywnie salę balową, dzięki czemu Goście będą mogli poczuć się naprawdę wyjątkowo. Patronat honorowy objęła pani Jolanta Chełmińska, Wojewoda Łódzki. Wieczór poprowadzi Katarzyna Dowbor, a o muzyczną oprawę zadba zespół BackUp. Podczas kolacji będzie można zakupić kubeczki i talerzyki z podpisami znanych osób oraz książki z autografami gwiazd, które sympatyzują z organizującym wydarzenie Stowarzyszeniem „Przyjaciele Świata". W kolacji może wziąć udział każdy, kto przekaże darowiznę w wysokości min. 230 PLN na rzecz Stowarzyszenia. Cały dochód ze spotkania - zarówno wpisowe, jak również dochód ze sprzedaży gadżetów, zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom chorym na serce, leczącym się w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 

Zapisy na kolację i informacje: biuro@przyjacieleswiata.pl.

Będzie to już druga edycja wydarzenia. Zeszłoroczna cieszyła się dużym powodzeniem w środowisku łódzkiego biznesu, lekarzy, prawników. Za zebrane pieniądze organizatorzy zakupili specjalistyczny sprzęt dla Oddziału Kardiochirurgi Dziecięcej o wartości 12 000 PLN. „Przyjaciele Świata" liczą na to, że w tym roku kwota będzie jeszcze wyższa.„Przyjaciele Świata" to stowarzyszenie, które jednoczy ludzi, chcących pomagać osobom w trudnej sytuacji życiowej - jak przyjaciel przyjacielowi. Swoją pozytywną energią zaraża nie tylko osobistości świata kultury i polityki, ale również instytucje, którym społeczna odpowiedzialność nie jest obca. W tym roku andel's Hotel Łódź dołączył do grona „Przyjaciół Świata" i zaprasza wszystkich ludzi o otwartych sercach do skorzystania z jego gościnności podczas kolacji „Przyjaciele gotują". 

Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.przyjacieleswiata.pl/

Więcej informacji o Vienna International i andel's Hotel Łódź: www.vi-hotels.com/centrum-prasoweRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Vienna_International

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »