Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Luksusowy koniec świata w hotelach VI

Luksusowy koniec świata w hotelach VI
Zobacz więcej zdjęć »
Hotele Vienna International w Polsce przygotowały wyjątkową promocję na weekend, który według wielu futurologów będzie ostatnim. W dniach 21-23 grudnia 2012 r. nocleg w 4-gwiazdkowych hotelach sieci kosztuje jedyne 99 PLN za noc, zaś w 3-gwiazdkowym – 69 PLN za noc.

Wpisując w wyszukiwarkę internetową datę 21 grudnia 2012 r. zobaczymy hasła „koniec świata", „przebiegunowanie", „data straszna". Skąd się wziął fenomen roku 2012, tego dokładnie nikt nie wie. W powszechnej opinii apokalipsa wynika z kalendarza Majów, czemu zaprzeczają naukowcy.

Hotele Vienna International Hotels & Resorts (VI) w Polsce przygotowały niepowtarzalną „Promocję na koniec świata", która obowiązuje na rezerwacje właśnie w weekend „końca świata", czyli w dniach 21-23 grudnia 2012 r. Pobyt w 4-gwiazdkowych hotelach sieci - andel's Hotel Łódź, andel's Hotel Cracow, angelo Hotel Katowice i Amber Baltic Międzyzdroje - kosztuje jedynie 99 PLN za pokój 1-os. i 139 PLN za pokój 2-os. za noc, zaś w 3-gwiazdkowym Chopin Hotel Cracow Old Town - odpowiednio 69 PLN i 89 PLN. Rezerwacji można dokonywać przez stronę internetową hoteli lub telefonicznie.

Poza promocyjną ceną noclegu w weekend 21-23 grudnia 2012 r. hotele VI przygotowały również dodatkowe zniżki i atrakcje, nie tylko dla gości nocujących, m.in. nawet do 50% rabatu na całą ofertę restauracji i baru (na hasło „Promocja na koniec świata"), z wyłączeniem oferty dań na zamówienie. Osoby korzystające z promocji w hotelach andel's Hotel Łódź oraz andel's Hotel Cracow będą mogły wygrać 2-osobowe zaproszenie na bal sylwestrowy odbywający się w danym hotelu.

W ofercie są też świąteczne dania na wynos - dzięki czemu luksusowy weekend w hotelach VI nie wpłynie negatywnie na naszą kulinarną ucztę wigilijną, jeżeli końca świata jednak nie będzie. Celem promocji VI jest pokazanie, że luksusowe hotele są otwarte na wszystkich gości, a nocleg w luksusowym hotelu może stanowić wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby lub sposób na wyjątkowe spędzenie wyjątkowych okazji.

Więcej informacji: http://www.vi-hotels.pl/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Vienna_International

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »