Firma » Biznes

Kolejne 12 000 m² powierzchni oddane do użytku w ramach Tulipan Park Poznań

Kolejne 12 000 m² powierzchni oddane do użytku w ramach Tulipan Park Poznań
Zobacz więcej zdjęć »
W połowie sierpnia 2012 roku SEGRO, wiodący deweloper i zarządca nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie, oddaje do użytku kolejne 12 200 m² w ramach drugiej fazy Tulipan Park Poznań, do którego wprowadza się nowy najemca – firma FlexLink.

 Tulipan Park Poznań oferuje aktualnie ponad 127 000 m² w ramach istniejącej powierzchni biznesowej. Potencjał rozwojowy parku to kolejne 100 000 m². „Obiekt przygotowany dla FlexLink w ramach Tulipan Park Poznań powstał w oparciu o indywidualną ofertę na nowoczesny magazyn klasy A z zaadaptowaną, dobrze doświetloną i wyposażoną w suwnicę powierzchnią produkcyjną. Znajdują się tu również nowoczesne, przyjazne dla środowiska biura o wysokim standardzie zajmujące powierzchnię 1 700 m². Proces realizacji przebiegł niezwykle szybko. Od momentu rozpoczęcia prac budowlanych do finalnego przekazania budynku najemcy minęło zaledwie pięć miesięcy” mówi Waldemar Witczak, Regional Director SEGRO.

Tulipan Park Poznań jest strategicznie usytuowany na terenie 53 hektarów zlokalizowanych na granicy gmin Komorniki i Plewiska. Park zapewni łącznie ponad 230 000 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Ogromną zaletą inwestycji jest jej doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A2 Moskwa – Berlin oraz w niedalekiej odległości od drogi krajowej nr 5 prowadzącej do Wrocławia.

Dodatkowym atutem parku jest jego ogromny potencjał rozwojowy. W ramach drugiej fazy w bardzo szybkim terminie może powstać obiekt o powierzchni 8700 m². Kolejne 92 000 m² elastycznej powierzchni biznesowej będzie dostarczone na ponad 23-hektarowym terenie charakteryzującym się doskonałą widocznością bezpośrednio z autostrady.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Piotrowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »