Technologie » AGD - RTV

Kolejne dwa otwarcia Media Expert w tym tygodniu

Za nami otwarcia takich salonów jak: Słupca, Żnin, Żuromin. Media Expert jednak nie zwalnia. Zgodnie z planami rozwoju sieci w tym roku otwarte zostaną jeszcze dwa salony: w środę 12 XII w Żarach, a dwa dni później, w piątek 14 XII w Grajewie.

Jak zawsze nie zabraknie najniższych cen i wielu dodatkowych atrakcji dla klientów, na które warto czekać, zwłaszcza przed Świętami Bożego Narodzenia. Salony w Żarach i Grajewie mają po 1000 m 2 powierzchni. Łącznie zatrudnienie w nich znalazło 30 osób.

Wszystkie w/w elektromarkety należą do firmy TERG S.A. – największego dystrybutora w sieci Media Expert.

 Media Expert to jedna z trzech największych sieci oferującej multimedia, RTV i AGD w 286 elektromarketach w całej Polsce.
To jedna z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek tej branży, dostarczająca klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.  

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »