Motoryzacja » Samochody

Kolejne inwestycje dealerów Nissana

Kolejne inwestycje dealerów Nissana
Zobacz więcej zdjęć »
Marka „Nissan” właśnie wzbogaciła się o kolejne punkty dealerskie. Powstały one w Ciechanowie oraz Łodzi.

Ciechanów
Salon w Ciechanowie należy do grupy Budmat powstałej w 2001. Pierwszy salon tej grupy w Płocku prowadzi już sprzedaż samochodów marki Nissan. Co godne podkreślenia, firma, oprócz aut osobowych, oferuje także pojazdy dostawcze Nissana. Firma posiada serwis i zapewnia kompleksowe naprawy mechaniczne, elektroniczne, blacharsko - lakiernicze i całodobową pomoc techniczną.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Od grudnia 2003 r. najwyższą jakość usług Budmat potwierdza uzyskany certyfikat jakości ISO 9001. Firma Budmat została uznana za jeden z 4ch najlepszych obiektów dealerskoserwisowych w Polsce w konkursie Polskiej Izby Motoryzacji i miesięcznika Dealer (finał konkursu będzie miał miejsce w listopadzie). Ponadto otrzymała wyróżnienia od Pulsu Biznesu, miesięcznika Forbes oraz Gazety Bankowej.

Budmat - Ciechanów to:
• Powierzchnia działki - 3,4484 ha
• Powierzchnia budynku - 3250 m²
• Ilość miejsc parkingowych - 622
• Magazyny samochodów nowych na ok. 90 szt.
• Powierzchnia salonu Nissan - 441 m²
• Ilość zatrudnionych osób - 52

Łódź

PHU Inter-Car Sp.z o.o. rozpoczęła działalność w branży motoryzacyjnej ponad 30-ci lat temu. W 2007 firma została autoryzowanym dealerem Nissana, jedynym na terenie Łodzi i województwa. Otwarty salon Nissana ma blisko 400m2 powierzchni i posiada 9-cio stanowiskowy serwis ( w tym usługi blacharsko-lakiernicze). Inter-car zatrudnia blisko 70 pracowników. Dowodem na wysoką jakość usług świadczoną przez firmę jest certyfikat ISO 9001 oraz inne corocznie zdobywane nagrody.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nissan
http://www.nissan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »