Dom » Budownictwo

Kolekcja OTTAWA marki Nowodvorski Lighting

Kolekcja OTTAWA marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Nieodłącznym elementem aranżacji nowoczesnych ogrodów jest oświetlenie. Kompleksowe, a jednocześnie eleganckie rozwiązania, które pozwolą podkreślić charakter posesji, znajdziemy w kolekcji lamp zewnętrznych OTTAWA marki Nowodvorski Lighting.

 

Kolekcja OTTAWA charakteryzuje się prostym, minimalistycznym designem i niezbędną funkcjonalnością. Znajdziemy w niej praktyczne oświetlenie przeznaczone do użytku zewnętrznego, które dzięki zróżnicowanym wielkościom i sposobom mocowania umożliwi wyróżnienie poszczególnych elementów otoczenia domu. W skład serii wchodzi kinkiet, lampa stojąca oraz słupek.  Pierwsza z propozycji – elewacyjna lampa ścienna o wysokości 28,7 cm i szerokości 23,5 cm – zagwarantuje doskonałe podświetlenie elewacji i wejścia do budynku. Z kolei lampa stojąca wysokości 100 cm i średnicy 9,7 cm może zostać wykorzystana do zaakcentowania podjazdu, ogrodowych ścieżek czy tarasu. Dopełnienie kolekcji stanowi lampa o wymiarach 55,5 x 7 cm, która za sprawą ostrej końcówki jest mocowana poprzez wbicie bezpośrednio w podłoże. Dzięki temu może być umieszczona w dowolnym miejscu w ogrodzie, pozwalając na wyróżnienie wybranych elementów. Wszystkie produkty wchodzące w skład kolekcji OTTAWA zostały wykonane z  aluminium w grafitowym odcieniu. Poza szerokim zastosowaniem i atrakcyjnym wyglądem ich zaletą jest też możliwość regulacji oprawy i dowolnego ustawiania kąta padania światła. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia współczynnik ochrony przed czynnikami zewnętrznymi (IP44). Pojedyncze źródło światła GU10 o maksymalnej mocy 35W może zostać zastąpione żarówką ledową.

KOLEKCJA OTTAWA

Lampa ścienna 9562, cena detaliczna: 125 zł brutto

Lampa stojąca 9561 - cena detaliczna: 149 zł brutto      

Lampa stojąca 9563, cena detaliczna: 219 zl brutto

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Festiwal Gier Planszowych w Empik Kazimierz, 29-30.09, godz. 12:-18:00, Kraków
Nela Mała Reporterka W Empik Kazimierz, 29.09.2018, Kraków, ul. Podgórska 34
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 90190 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )