Dom » Wnętrza

KOŁO CERO - "bezwodny" pisuar

KOŁO CERO - "bezwodny" pisuar
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy pisuar CERO nie wymaga spłukiwania wodą. Dzięki temu można zainstalować go tam, gdzie doprowadzenie wody nie jest możliwe lub bardzo utrudnione. Nie bez znaczenia są również względy ekonomiczne i ekologiczne. CERO pomaga oszczędzać wodę i środowisko.
Opływowy, eliptyczny kształt jest wyjątkowo elegancką propozycją do toalet publicznych. Wąskie obrzeże oraz brak wewnętrznego kołnierza sprawia, że utrzymanie pisuaru w czystości jest wyjątkowo łatwe. Pomaga w tym również brak jakichkolwiek zewnętrznych elementów przyłączeniowych. Syfon „bezwodnego” pisuaru wypełniony jest substancję hydrofobową (olej neutralizujący), która przepuszcza tylko ciecz, a zatrzymuje przykry zapach z kanalizacji.

Specjalne ceramiczne przegrody KOŁO , zamontowane między pisuarami, w dużej toalecie publicznej dodadzą intymności podczas korzystania.

W ofercie Sanitec KOŁO są także pisuary marki Keramag, które również nie wymagają spłukiwania wodą. Pisuary Renova Nr 1 Plan i Centaurus działają na podobnej zasadzie jak CERO i zostały wyposażone w specjalny gumowy zawór membranowy. 


Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »