Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Kolorowe prezenty STABILO

Kolorowe prezenty STABILO
Zobacz więcej zdjęć »
Boże Narodzenie to magiczny czas. Przy zakupie prezentów rodzice często stają przed dylematem – co wybrać, aby podarunek nie tylko cieszył, ale i rozwijał. Dzięki produktom STABILO świąteczne niespodzianki oferują wszystko, co najważniejsze: radość, zabawę i kreatywność.

Już kilka miesięcy przed Gwiazdką dzieci zaczynają pisać listy do Świętego Mikołaja, w których przedstawiają swoje wymarzone prezenty. Nowa lalka, zdalnie sterowany samochód czy kolejne klocki. Wszystkie, choć wymarzone, bardzo szybko się nudzą i chwilę później lądują w kącie. Jaki zatem wybrać prezent, który zapewni wiele radości, nie znudzi się za szybko oraz pomoże w rozwoju dziecka? Idealnym rozwiązaniem są produkty STABILO.

 

Kolorowe cienkopisy i flamastry STABILO nie tylko zapewnią świetną zabawę, ale także rozwiną kreatywność i pomogą w nauce. Na tegoroczne święta STABILO proponuje:

 

·         Kolorowe cienkopisy STABILO point 88 w pomarańczowej obudowie o oryginalnym, sześciokątnym kształcie i białych krawędziach. Niewątpliwą zaletą cienkopisu jest doskonałej jakości tusz na bazie wody, a także wentylowana skuwka oraz pokryta metalem końcówka, zapewniająca długi czas użytkowania. 

·         Zestaw flamastrów STABILO Pen 68 w plastikowym pudełku. 20 żywych kolorów umożliwia stworzenie na papierze barwnego świata. Flamastry mają mocne, zaokrąglone końcówki, pozwalające na kreślenie dość grubych linii. Wentylowana skuwka flamastra umożliwia oddychanie w razie przypadkowego połknięcia jej przez dziecko. Bezwonny tusz na bazie wody jest wyjątkowo odporny na wysychanie.

·         Flamastry STABILO Cappi zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o dzieciach, które często gubią skuwki. Aby temu zapobiec, flamastry STABILO Cappi wyposażono w specjalny uchwyt na nakrętce, umożliwiający spięcie wszystkich flamastrów dołączoną do zestawu obręczą. Dodatkową zaletą STABILO Cappi jest ergonomiczny uchwyt, łatwo spieralny tusz oraz wyjątkowo mocna końcówka, która wytrzyma nacisk nawet niewprawionej w rysowaniu ręki.

 

Dzięki szerokiej gamie cienkopisów i flamastrów STABILO tegoroczne święta będą kolorowe i niezapomniane, a radość z prezentu pozostanie na dłużej. Gdy przerwa świąteczna dobiegnie końca, produkty STABILO pomogą w nauce oraz dostarczą wiele radości przy tworzeniu barwnych rysunków i kolorowanek.

Więcej informacji na www.stabilo.pl

 

Sugerowane ceny detaliczne:

Cienkopis STABILO point 88, plastikowe etui 10 szt. (8810) – 29 zł

Cienkopis STABILO point 88, plastikowy piórnik COLOR PARADE zawierający 20 szt. (8820-03) – 60 zł

Cienkopis STABILO point 88, plastikowe etui zawierające 25 szt. (8825-1) – 70 zł

Cienkopis STABILO point 88, piórnik nylonowy rollerset zawierający 25 szt. (8825-021) – 75 zł

Cienkopis STABILO point 88 mini, plastikowe etui  zawierające 8 szt. (688/08-1) – 23 zł

Cienkopis STABILO point 88 mini, plastikowe etui  zawierające 12 szt. (688/12-1) – 34 zł

Flamastry STABILO Pen 68 plastikowy piórnik COLOR PARADE zawierający 20 szt. (6820-23) – 78 zł

Flamastry STABILO Cappi, plastikowe etui 12 szt. – 25 zł



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »