Technologie » Komputery

Kolorowy bizhub C20P - nowa jakość druku dla małych firm

Kolorowy bizhub C20P - nowa jakość druku dla małych firm
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa kolorowa drukarka Konica Minolta jest cichym urządzeniem o niewielkich rozmiarach, w którym kryją się najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne: najnowsza wersja kontrolera Emperon i polimeryzowany toner Simitri HD.

bizhub C20P to drukarka, której zalety docenią małe zespoły i grupy robocze oraz pojedynczy użytkownicy. Charakteryzuje ją przede wszystkim szybkość i wysoka jakość druku. Urządzenie jest gotowe do pracy po 36 sekundach rozgrzewania i drukuje z prędkością 24 stron na minutę w czerni i w kolorze. Dzięki wbudowanemu dupleksowi, dostarcza dokumenty dwustronnie drukowane z pełną, 100 - procentową wydajnością, zapewniając przy tym istotną oszczędność papieru. Wyposażenie drukarki w nowoczesny toner Simitri HD sprawia natomiast, że zarówno kolorowe, jak i czarno - białe wydruki są czyste i wyjątkowo wyraźne. bizhub C20P może więc z powodzeniem służyć do drukowania barwnych prezentacji czy ilustrowanych sprawozdań.

bizhub C20P jest przyjazny dla użytkowników. Działa niemal bezgłośnie, a jego obsługę ułatwia frontalny dostęp do podajników papieru i materiałów eksploatacyjnych. Drukarka płynnie integruje się z już posiadanym przez biuro wyposażeniem, co upraszcza przygotowywanie dokumentów i zwiększa ogólną wydajność zespołu czy grupy pracowników. Jest elastyczna także pod względem wyboru nośników - obsługuje papier o gramaturze od 60 do 210 g/m2 w formacie od A6 do A4. Standardowe podajniki papieru to: kaseta o pojemności 250 arkuszy i podajnik wielofunkcyjny, który mieści 100 arkuszy o gramaturze do 210 g/m2. Opcjonalna dodatkowa kaseta może zwiększyć całkowitą pojemność nośników aż do 850 stron.             

Drukarka bizhub C20P jest wyposażona w najnowszą wersję kontrolera Emperon, procesor przetwarzający informacje z szybkością 500MHz oraz 256 MB pamięci RAM w standardzie. Model jest objęty 12 - miesięczną gwarancją. Można go nabyć w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy.

Cena bizhub C20P:  od  2780,00 PLN nettoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »