Technologie » Komputery

Kolorowy Nashuatec do biura

Kolorowy Nashuatec do biura
Zobacz więcej zdjęć »
Euroimpex SA wprowadził do oferty dwa wielofunkcyjne urządzenia kolorowe Nashuatec MPC2050 i MPC2550. Jest to oferta skierowana do użytkowników wymagających dobrej jakości kolorowego druku w codziennych pracach biurowych przy zachowaniu niskich kosztów.

Standardowe funkcje drukowania sieciowego, kopiowania i skanowania moga zostac rozbudowane o funkcję faksu. Urządzenia Nashuatec MPC2050 i MPC2550 pracują z szybkością odpowiednio 20 oraz 25 stron A4 na minutę w kolorze i mono. Drukują w rozdzielczości 1200 dpi obsługują nie tylko PCL, RPCS ale również opcjonalnie Adobe PostScript.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Standardowo są wyposażone w 785MB pamięci RAM oraz dysk twardy 60GB. Podtsawowe porty USB 2.0 oraz Ethernet mogą zostać rozbudowane o Wireless LAN, LPT, Bluetooth, Gigabit Ethernet oraz czytnik kart SD. Przed drukowaniem dużej ilości kopii można wykonać kopię próbną, a poufne wydruki można zabezpieczać hasłem. Dostępne są opcje szyfrowania danych zapisanych na dysku twardym urządzenia oraz zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem ważnych dokumentów.

Obsługa urządzeń Nashuatec MPC2050 oraz MPC2550 odbywa się za pomocą kolorowego, czytelnego, dotykowego ekranu o przekątnej wynoszącej aż 22 centymetry. Skaner, pracujący z szybkością do 41 stron na minutę, umożliwia łatwe wysyłanie skanów e-mailem, na podany adres URL lub na kartę SD.

Dzięki nowym tonerom PxPTM uzyskano bardzo ostre i wysokiej jakości wydruki kolorowe. Zastosowanie pasa transferowego obrazu zapewnia doskonałą rejestrację kolorów i zmniejsza wrażliwość urządzeń na warunki zewnętrzne, które mogą wpłynąć na wygląd produkowanych dokumentów.

Standardowy druk dwustronny nie obniża szybkości pracy urządzenia. Opcjonalny finiszer umożliwia nie tylko automatyczne sortowanie ale również dziurkowanie i zszywanie dokumentów. Dzięki swym nadzwyczajnie niewielkim gabarytom urządzenia Nashuatec MPC2050 oraz MPC2550 mogą bez przeszkód zmieścić się nawet w niewielkich biurach w bezpośredniej bliskości biurka użytkownika.

Akceptowane rozmiary nośników mieszczą się w zakresie od A3 do A6. Urządzenia obsługują papier o gramaturze od 52 do 256g/m2. Nie ma konieczności stosowania wyłącznie podajnika ręcznego dla papieru grubego, bowiem jest on również obsługiwany przez standardową kasetę na papier numer 1. Prócz folii i kopert urządzenia Nashuatec MPC2050 i MPC2550 obsługują takie nośniki jak papiery błyszczące i powlekane.

Korzystając z funkcji LAN Faks można wysłać dokumenty przy użyciu wygodnego i intuicyjnego sterownika drukarki. Przychodzące wiadomości faksowe mogą być kierowane bez konieczności ich drukowania na wskazaną skrzynkę poczty elektronicznej lub do folderu. Urządzenia wyposażone są również w funkcję faksu przez Internet. 

Nashuatec oferuje najwyższą jakość urządzeń, które charakteryzują się bardo niskimi kosztami eksploatacji i cieszą się doskonałą opinią wśród klientów. Więcej informacji na www.nashuatec.pl

Informacje o Euroimpex SA

Euroimpex SA rozpoczęła działalność w 1989 roku. Specjalizuje się w optymalizacji systemów drukowania i zarządzania dokumentami. Firma wdraża rozwiązania obniżające koszty drukowania i kopiowania dokumentów.

Euroimpex SA jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem Nashuatec w Polsce oraz Partnerem Preferowanym Gold HP. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kopiarki, skanery, faksy, duplikatory cyfrowe oraz oprogramowanie do elektronicznej archiwizacji i zarządzania dokumentami.

Euroimpex SA jest także producentem oprogramowania Documaster, które służy m.in. do przeprowadzania audytów oraz projektowania optymalnych rozwiązań systemów druku dokumentów. Więcej informacji o rozwiązaniach oferowanych przez Euroimpex SA można znaleźć na stronach www.euroimpex.pl, www.documaster.pl lub www.nashuatec.pl.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »