Gospodarka » Chemia

Kolory płynące z natury

Kolory płynące z natury
Zobacz więcej zdjęć »
Gdzie szukać kolorów, które będą sprzyjały wewnętrznej równowadze i odpoczynkowi? Zdaniem autorów trendu kolorystycznego „The Farm” odpowiedź znajdziemy na wsi, która jest synonimem harmonii i naturalności.

Wzorem lat ubiegłych marka Benjamin Moore zaprezentowała album inspiracji kolorystycznych Color Pulse 2011. Jest to praktyczny i wygodny przewodnik po kolorach, który obrazuje najmodniejsze w danym sezonie style i kierunki w dziedzinie dekoracji wnętrz. W tym roku na księgę składają się cztery trendy kolorystyczne: „The Farm"Order (porządek), Escape (ucieczka) oraz Tribe (plemię).Motywem przewodnim kolekcji (gospodarstwo), Color Pulse 2011 jest równowaga rozumiana, jako wsłuchiwanie się w swój wewnętrzny rytm i życie w harmonii z otoczeniem. Do równowagi bardzo silnie odwołuje się kolekcja kolorystycznaThe Farm", pierwszy tegoroczny trend przedstawiony przez markę Benjamin Moore. W poszukiwaniu spokoju ducha udajemy się na wieś, która jest krainą szczęśliwości, miejscem czystych reguł i harmonijnej koegzystencji. Tutaj dowiadujemy się, jaki kolor ma świeżo zebrane zboże, prawdziwy miód pszczeli, czy w pełni naturalne owoce i warzywa z przydomowego ogródka. Obserwacja życia na wsi leży u podstaw powstania palety kolorów „The Farm", z której emanuje naturalność, siła spokoju i harmonia.

Na kolekcję barw „The Farm" składają się dwie grupy kolorów: Soil (Ziemia) i FoodŻywność). (Soil to dziesięć odcieni z rodziny ciepłych kolorów neutralnych m.in. delikatny beż Hush AF-95, czekoladowy brąz Warm Brownie 2101-30 oraz brunatny Sierra Spruce 2108-20. Z kolei Food to kompilacja różnych odcieni bieli (Paper Mache AF-25, Marble White OC-34, Frappe AF-85) z pojedynczymi, mocnymi akcentami z innych rodzin kolorystycznych m.in. trawiastej zieleni Grassy Fields 2034-30, nasyconego fioletu Purple Rain 1386 i ognistej czerwieni Fire Dance 2171-20. Obie grupy kolorów zostały tak skomponowane, aby wybrane odcienie z kolekcji Soil i Food do siebie idealnie pasowały i wzajemnie się uzupełniały. Paleta kolorów trendu „The Farm" przygotowana została z myślą o delikatnych wnętrzach w stylu prowansalskim. Połączenie kolorystyki trendu „The Farm", rustykalnych mebli i licznych bibelotów, sprawi, że nasz dom przeistoczy się w przytulną oazę spokoju.

Jak zamówić farby w kolorystyce trendu The Farm ?

Każdy kolor trendu „The Farm" posiada indywidualną nazwę i numer identyfikacyjny. Wszystkie proponowane odcienie dostępne są w systemach barwienia: Benjamin Moore® GENNEX® Platform lub Color Preview®. Na podstawie podanej nazwy i numeru koloru obsługa salonu przygotowuje farby Benjamin Moore w kolorystyce idealnie odpowiadającej oczekiwaniom Klienta. Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Propozycje połączeń kolorów z kolekcji Soil i Food:

Propozycja nr 1

Oat Straw AF-340

Pensive AF-140

Amulet AF-365

Marble White 942

Propozycja nr 2

Gemstone 265

Aged Bronze 231

Etruscan AF-355

Fire Dance 2171-20

Propozycja nr 3

Butterscotch 2157-30

Warm Brownie 2101-30

Grassy Fields 2034-30

Sun Valley 350Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mpobozy@bmpolska.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »