Firma » Biznes

Kolporter nagradza partnerów i sprzedawców

Kolporter nagradza partnerów i sprzedawców
Zobacz więcej zdjęć »
Partnerzy Kolportera, prowadzący saloniki prasowe, a także zatrudniani przez nich sprzedawcy będą mogli w tym roku walczyć o tytuł „Najlepsi z Najlepszych”.

Pod taką nazwą ruszył właśnie konkurs, w którym jedną z wielu atrakcji będzie „Wyprawa po skarb Wikingów”, czyli ekskluzywny rejs do Szwecji. Zwycięzcy otrzymają także nagrody pieniężne i rzeczowe.

Kolporter od kilku lat, co roku, organizuje konkurs pod nazwą Partner Miesiąca i Partner Roku. W nowym konkursie „Najlepsi z Najlepszych” zmieniły się jednak zasady. – Udało nam się pozyskać nowych sponsorów i zwiększyć budżet na nagrody – mówi Zbigniew Duda, kierownik Biura Obsługi Partnera w Departamencie Sieci Własnej Kolportera. – Dzięki temu możemy do uczestnictwa zaprosić nie tylko naszych partnerów, ale także, na czym nam szczególnie zależało, sprzedawców współpracujących z salonikami Kolportera.

Konkurs będzie trwał przez cały rok 2011. W czterech regionach, na jakie podzielona jest sieć saloników, co miesiąc, w ramach podkonkursów, będą wybierani najlepsi partnerzy, najlepsi sprzedawcy oraz najlepsi handlowcy. Na koniec roku 2011 wybrani zostaną regionalni partnerzy, sprzedawcy i handlowcy roku. Dopiero spośród nich wyłoniony zostanie Super Partner, Super Sprzedawca oraz Super Handlowiec Roku dla całej sieci.

„Najlepsi z Najlepszych” otrzymają vouchery na wycieczki, do zrealizowania w wybranym biurze podróży. Niezależnie od tych nagród, co pół roku organizowane będą wyjazdy integracyjne dla 36 osób – po 12 z każdej kategorii. W sierpniu br. będzie to „Wyprawa po skarb Wikingów”, czyli rejs promem do Karlskrony połączony z dwudniowym pobytem w Szwecji.

Biuro Prasowe KolporteraRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kolporter Biuro Prasowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »