Dom » Wnętrza

Kominek elektryczny sprawdzi się w każdym wnętrzu

Kominek elektryczny sprawdzi się w każdym wnętrzu
Zobacz więcej zdjęć »
Małe mieszkanie, brak odpowiednich przewodów, komina nie jest przeszkodą przed posiadaniem kominka. Dzisiejsza technologia pozwala na korzystanie z kominków elektrycznych, które praktycznie wszędzie znajdą swoje miejsce. Urządzenia te mają wiele zalet i są dostępne dla każdego.

Dlaczego warto posiadać kominek elektryczny?

Nie da się ukryć, że kominek elektryczny będzie dodawał estetyki każdemu wnętrzu. Z drugiej strony mowa o urządzeniu, które gwarantuje takie same doznania, jak tradycyjne kominki. Kto jednak nie jest do końca przekonany o atrakcyjności kominków elektrycznych, powinien sprawdzić korzyści z ich posiadania.


Kominek elektryczny można zamontować wszędzie. Nie ma znaczenia, czy mowa o kawalerce, poddaszu, piwnicy. Potrzebne jest trochę miejsca i naturalnie dostęp do prądu.


Bezpieczeństwo użytkowe kominków elektrycznych nie ulega wątpliwości. Nie trzeba pilnować palącego się ognia, uważać, żeby nie spowodować pożaru. Kominek elektryczny posiada liczne systemy zabezpieczeń, włącznie z wyłącznikiem czasowym, który automatycznie wyłączy urządzenie.


Kominki elektryczne nie potrzebują całego spektaklu związanego z przynoszeniem drewna, rozpalaniem, a po wszystkim dokładnym gaszeniem i sprzątaniem, zarówno kominka, jak i jego najbliższej okolicy.


Urządzenie może stać się dodatkowym źródłem ciepła w domu, co jest bardzo pożądane szczególnie w trakcie zimy.


Dobrze dobrany kominek elektryczny sprawdzi się jako kolejny element wystroju wnętrz. Można wybierać z tak wielu różnych modeli kominków, obudów, że praktycznie dopasowanie do konkretnych stylów, w jakich zaaranżowane są przestrzenie domowe, nie będzie problemem.


Niewielkie koszty użytkowania kominka elektrycznego. Mimo podwyżek cen za energię elektryczną, podłączony do gniazdka kominek, nie będzie w żaden sposób generował wyższych kosztów. Nowoczesne urządzenia mają małe zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Najnowsze trendy wśród kominków elektrycznych

Niewątpliwie wśród wielu ofert producentów kominków, można natrafić na prawdziwe perełki. Urządzenia, które posiadają wiele funkcji, są nowoczesne pod względem technologicznym, to na dodatek nie spustoszą portfela, z uwagi na przystępne ceny. Na pewno wśród nowych propozycji, warto zwrócić uwagę na kominek elektryczny Royal 50, dostępny w sklepie internetowym Aflamo.pl. Co wyróżnia go wśród wielu innych urządzeń?

Urządzenie jest niezwykle bezpieczne, posiada wyłącznik czasowy oraz nie występuje efekt nagrzanej szyby. Co więcej, kiedy zostanie zasłonięty wylot wydmuchu powietrza, kominek automatycznie się wyłączy. Kominek elektryczny Led Royal 50 jest wygodny w obsłudze, wystarczy opanować funkcje pilota i nie ruszając się z kanapy nim sterować. W ramach efektów wizualnych kominek został wyposażony w aż 6 kolorów płomieni, 2 rodzaje paleniska, 5 poziomów jasności oraz 10 kolorów podświetlania paleniska. Każdy zatem wybierze coś dla siebie. Urządzenie nie potrzebuje zbyt wiele miejsca, gdyż jego głębokość to tylko 15 cm. Bez problemów można zamontować na ścianie, częściowo lub całkowicie wpuścić w ścianę. Włączając ten kominek elektryczny, uzyskuje się efekt ekspresowego nagrzewania pomieszczenia, a następnie utrzymanie temperatury w przedziale 18-30ºC.

Najnowocześniejsze i dobrej jakości kominki elektryczne można znaleźć w sklepie Aflamo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »