Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Komitet Ochrony Praw Dziecka patronem niezwykłego słownika ortograficznego

Komitet Ochrony Praw Dziecka patronem niezwykłego słownika ortograficznego
Zobacz więcej zdjęć »
Komitet Ochrony Praw Dziecka objął patronatem „Słowniczek ortograficzny Cecylki Knedelek” wydawnictwa Jedność.
Słownik przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, zwłaszcza tych, które już piszą i zaczynają uczyć się ortografii a także dla rodziców, którzy chcą pomóc pociechom w przyswajaniu zasad poprawnej pisowni.

Komitet Ochrony Praw Dziecka objął patronatem „Słowniczek ortograficzny Cecylki Knedelek" wydawnictwa Jedność. Jest to niezwykły słownik ortograficzny, pełen kolorowych ilustracji, które ułatwiają dzieciom zapamiętywanie pisowni poszczególnych wyrazów. To ciekawa propozycja dla małych intelektualistów zaczynających przygodę z ortografią.

"Komitet Ochrony Praw Dziecka serdecznie poleca słowniczek i zachęca do traktowania go jak najlepszego przyjaciela" - mówi Magdalena Stachowiak, przedstawiciel KOPD. „Chcemy wspierać dobre, mądre książki i dlatego obejmujemy patronatem te najciekawsze naszym zdaniem pozycje".

Słownik skierowany jest do dzieci w wieku 7-13 lat, a także do rodziców, którzy chcą pomóc maluchom łatwo wkroczyć w świat zasad poprawnej pisowni. Przy każdej literce, oprócz kolumn z alfabetycznie ułożonymi wyrazami, dzieci znajdą pełną humoru opowiastkę, dzięki której utrwalą pisownię trudniejszych słów i zwrotów. Bogate, pełne szczegółów ilustracje ułatwią dzieciom zapamiętanie pisowni poszczególnych wyrazów. Korzystanie ze słownika wyrabia w dzieciach nawyk sprawdzania trudniejszych słów, przez co szybciej je przyswajają i zapamiętują

Więcej szczegółów na temat książki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?cPath=14&products_id=1949

Polecamy też odwiedzić portal poświęcony bohaterce „Słowniczka" -Cecylkę Knedelek- na stronie www.cecylkaknedelek.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »